Honza z Nera Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Kolega z práce mě poprosil o odvoz cca 120m2 polystirenu na zateplení fasády. Ze začátku to byl malinko tetris, ale nakonec jsme jeli pouze jednou. No mrkněte se . . . . Citovat
Honza z Nera Odesláno 9. květen 2008 Autor Odesláno 9. květen 2008 . . . no není to asi úplně dobré, ale dojeli jsme . . . Citovat
Stánička 15 Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 mooooc hezké,myluji 407 všechny,máme dvě nové ID7717 id 7718 jsou tam fotičky,ale todle je krásný..... Citovat
Stánička 15 Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 :papa:papa kdo umi ,ten.......:super:super:super Citovat
Rebik Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Typická lehkovážnost, jasně váží to hovno, ale stabilita vozíku 0 a riziko značné, tím se ani nechlub. Citovat
Hadra Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Chce to větší vozík, já mám 1,25 x 3m x 0,6 bočnice [upravil dne 10.5.2008 Kurt] Citovat
macik.83 Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Původně zaslal: Stánička 15 mooooc hezké,myluji 407 všechny,máme dvě nové ID7717 id 7718 jsou tam fotičky,ale todle je krásný..... Stanicko, ale to je 406:D Citovat
Jessie Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 nejlepci je ten namacklej garfield na tom zadnim bocnim okynku :D:D [upravil dne 9/5/08 Jessie] Citovat
Mišak Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 dobrý kolikrat se už něco takoveho vezlo:DJe třeba se toho nebat:mrk Citovat
MPavel Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Původně zaslal: Jessie nejlepci je ten namacklej garfield na tom zadnim bocnim okynku :D:D [upravil dne 9/5/08 Jessie] To mě taky rozesmálo... :D:D Citovat
mira.buchla Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Už jsi to asi někdy dělal né????????????:D:D:D:Djo a garfield ten je dobrej:super Citovat
Pe.Tr Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Původně zaslal: Stánička 15 mooooc hezké,myluji 407 všechny,máme dvě nové ID7717 id 7718 jsou tam fotičky,ale todle je krásný..... Garfield je dobrej , ale milování s tvrdým ikdyž z měkým to nejde:D Citovat
agresssor Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Stánička 15 mooooc hezké,myluji 407 všechny,máme dvě nové ID7717 id 7718 jsou tam fotičky,ale todle je krásný..... Garfield je dobrej , ale milování s tvrdým ikdyž z měkým to nejde:D TAk furt lepsi milovani s tvrdym nez s mekkym ne Petre:D Citovat
Pata Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Stánička 15 mooooc hezké,myluji 407 všechny,máme dvě nové ID7717 id 7718 jsou tam fotičky,ale todle je krásný..... Garfield je dobrej , ale milování s tvrdým ikdyž z měkým to nejde:D s kdyz uz Citovat
jarajarda Odesláno 9. květen 2008 Odesláno 9. květen 2008 Lidi lidi, náš rodný jazyk pláče..... :D:D Citovat
faget1 Odesláno 10. květen 2008 Odesláno 10. květen 2008 :D no cchel som vela veci povedať ale všetko ste už stihli za mna prebrať a tak som sa na tomto vlakne dobre pobavil aspom :D:D:D:D:super:super:super:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.