Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvanáctka je minulost, jdeme na coupéčko


GOD Mr.Brady

Recommended Posts

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

Původně zaslal: Qweer

křídlo tam nedávej je to hezké i tak.......v jednoduchosti je krása:roker

Jí s právě taky myslim

já se přidávám k názoru Qweeryho,a to-nedávat.Mně se ta zád\' líbí a to vážně moc jen takhle:) Hezký pohled za takovým autkem jet..jj:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FIHA! tak moje prvni dojmy z tohohle supr auta vyjadruhe tenhle smajl :P ---> JC_slobber.gif <---- proste musim pochvalit.... ta prvni fotka ze zadu je uzasna ... zajimavej by mozna byl i stredovej vejfuk v ty dirce ... jen ten predni spoiler mi zcela nesedi ale to je otazkou vkusu :aut

:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nádhera.. podle mě je to úžasně sladěný ten zadní nárazník s předním, maximálně se mi to líbí a vůbec mi ten přední nepříjde přehnanej.. a to křídlo co si vybral k tomu podle mě parádně padne! akorát bych neměl to srdce vzít vrtačku a zmasakrovat kufr auta, sem rád že na svým už to křídlo mám :D eště ty kola a bude to fakt brutalita, hoď sem potom fotky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem ten kompresor u Toma406... no, budeš s tím mít podle mně kupu práce... je dost velký, a tam, kde by měl přijít není téměř žádné místo, takže se to bude muset řešit asi hřídelí vedenou nad motorem či co...

přeji ti hodně zdaru, protože je to (podle mně) opravdu hodně náročné... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

viděl jsem ten kompresor u Toma406... no, budeš s tím mít podle mně kupu práce... je dost velký, a tam, kde by měl přijít není téměř žádné místo, takže se to bude muset řešit asi hřídelí vedenou nad motorem či co...

přeji ti hodně zdaru, protože je to (podle mně) opravdu hodně náročné... :super

Stačí malé lešeníčko, na něj kompre a na haubně přibude malá boule ;-) To je celé kouzlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...