Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak/čím odstranit SILNEJ sajrajt u laku???


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

Takhle ... ta Firma je objednána na zateplení našeho domu (mimojiné mnou, páč jsem ve výboru našeho společenství vlastníků). Je pravda, že ručí za škody, které spáchá 3tím osobám, ale jak toto dokázat, že to udělali právě oni a že jsem to tam neměl už dlouho?? Takhle to asi nepůjde ... bude to slovo proti slovu ... :nevim

Ale zpět k čištění ... Lak na nehty?? Toho bych se vcelku bál, aby to nevzalo ssebou i lak normální :-D a hlavně těch kapiček je tam asi milion ... fakt po celym autě!!! Leštěnka to jistí určitě, ale až to dostanu dolu ... Techničák i líh jsem teď zkoušel a nic ... :nevim Zatím vede ta houbička ... Udělal jsem asi za půl hodiny sloupky a víko kufru a uvidím, jak to bude ráno vypadat ...

Co si o tom myslíte?? Dostane lak velkou čočku?? Asi jo, co? A je nějak možné potom ty škrábance něčím zakrýt?? Jako leštěnkou a tak, anebo to bude už vidět pořád? Třeba TURTLE WAX? Bude na to stačit??

Dělníci jsou fakt gumy!! Je v pytli, že je teď nemůžu sjet, protože od nich chci služby, jako že balkon chci položit dlažbu na koso, aby mi zateplení protáhly kabely na osvětnebí balkonu atp. ...

Houbičkou ten lak zlikviduješ, zkus to tempo na staré laky nebo jemnou lakyrnickou brusnou pastu, mělo by to s tím jít, a možná by nebylo špatný se ty firmy zeptat jestli na to nemají nějaký rozpouštědlo, zespoda kapoty skusit jestli neleptá lak a pak to s tím vyčistit kousek po kousku;) bylo by stím míň práce

[upravil dne 22/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak už jsem to zjistil, že lak zlikviduju ... :grr:grr

Kufr na vyhození!! A ještě jsem zkoušl kousek na kapotě ... LUXUS!!! Že jsem se na to nevysral!!

V pondělí jdu na TU firmu a budou-li dělat problémy (jako, že s tím počítám), tak já jim budu dělat problémy taky!!!

Díky všem za rady, něco s tím zkusím udělat, ale stějně už jsem doho dost posral, tak v pondělí je možná v bazaru 406tka s KO lakem za 50 ... :nevim:nevim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: faget1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No třeba by mohl mít nárok na profesionální odstranění nebo novej lak, kdyby se do ty firmy správně opřel

je to možne ale kolko by ho to spravne opretie sa do tej firmy stalo aby sa domohol toho noveho laku?? možno by vela nezískal neviem nechcem mudrovať....:roll

Tak je to hlavně o lidech, třeba by šef ty firmy sprdnul ty co to spachali a srovnal by je tak že by to museli dát do pořádku, nebo by s Neonkem vyběhnul jako co si myslí že je to na ulicich normální že tam prší sajrajty. Těžko říct

[upravil dne 22/3/08 Radek Hurvajz]

no ved to že je to viacmenej na ludoch a ked je s nimi za dobre tak by to určite najradšej aj po dobrom vyriešil lebo s firmami je to vždy tažko kto je to vina a koho menej atd.. každopadne dalši dobry pokus je spomenute zistit čo to presne je a teda čim by to mohlo ist ked sa v dobrom s nimi da tak možno aj niečo konkretne maju a teda by aj dali ved určite su cely zaprskaný aj sami od toho a niečim si to z ruk atd musia dávať dolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jo, tak už jsem to zjistil, že lak zlikviduju ... :grr:grr

Kufr na vyhození!! A ještě jsem zkoušl kousek na kapotě ... LUXUS!!! Že jsem se na to nevysral!!

V pondělí jdu na TU firmu a budou-li dělat problémy (jako, že s tím počítám), tak já jim budu dělat problémy taky!!!

Díky všem za rady, něco s tím zkusím udělat, ale stějně už jsem doho dost posral, tak v pondělí je možná v bazaru 406tka s KO lakem za 50 ... :nevim:nevim:nevim

upsss tak to snad nie.. !! to nemože byt snad ani pravda ...:bacha:grr:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jo, tak už jsem to zjistil, že lak zlikviduju ... :grr:grr

Kufr na vyhození!! A ještě jsem zkoušl kousek na kapotě ... LUXUS!!! Že jsem se na to nevysral!!

V pondělí jdu na TU firmu a budou-li dělat problémy (jako, že s tím počítám), tak já jim budu dělat problémy taky!!!

Díky všem za rady, něco s tím zkusím udělat, ale stějně už jsem doho dost posral, tak v pondělí je možná v bazaru 406tka s KO lakem za 50 ... :nevim:nevim:nevim

no myslim že se poškrabal jen vrchní bezbarvý lak, mohl by jít přeleštit, ale chtělo by to leštičku a nějakýho lakyrnika kterej má na to pastu;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, teď jsem byl na benzince na světle ... fakt HUMUS!!! Sem idiot, že jsem nepočkal do rána!!! Jak jsem tobral tou houbičkou pod vodou, tak to vypadalo dobře, tak jsem se rozvášnil a vzal i kousek tý kapoty, kufr celý a sloupky dveří ... Jo, jsem prostě IDIOT!!! A o to více mě serou ty dělníci! V pondělí se domluvim s firmou a uvidim, co a jak dál!! Tu barvu z toho odstraněj na jejich náklady, ten sedřenej lak půjde na moje, to beru, za blbost se platí, achjo, jsem jak malej smrad, co dostal do ruky první auto a experimentuje s ním ... :nevim

Už asi na fóru nikomu nic nebudu radit, protože to co dělám jsou fakt kokotiny hodné 10ti letého kluka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

No, teď jsem byl na benzince na světle ... fakt HUMUS!!! Sem idiot, že jsem nepočkal do rána!!! Jak jsem tobral tou houbičkou pod vodou, tak to vypadalo dobře, tak jsem se rozvášnil a vzal i kousek tý kapoty, kufr celý a sloupky dveří ... Jo, jsem prostě IDIOT!!! A o to více mě serou ty dělníci! V pondělí se domluvim s firmou a uvidim, co a jak dál!! Tu barvu z toho odstraněj na jejich náklady, ten sedřenej lak půjde na moje, to beru, za blbost se platí, achjo, jsem jak malej smrad, co dostal do ruky první auto a experimentuje s ním ... :nevim

Už asi na fóru nikomu nic nebudu radit, protože to co dělám jsou fakt kokotiny hodné 10ti letého kluka ...

No no, chyby dělá každej, ted to musiš nějak vyleštit no, ono pokud je to mokrý tak to není vidět, v nejhorším případě by se to asi stačilo střiknout bezbarvym lakem, ale jak říkám, v nejhorším připadě;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee: JJ, flek je pryč, ale vzal jsem ho růčo ... myčka je fakt Shittka a nezvládla to ... už nikdy více.

Díky za nabídku, po víkendu se ozvu a přivezu Ti nějak tu paseku ukázat ... :(

Po dnešní příhodě se mi rozšířilo spektrum věci, na které nemam na autě hmatat: autoelektro a vše kolem laku ... :nevim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Dundee: JJ, flek je pryč, ale vzal jsem ho růčo ... myčka je fakt Shittka a nezvládla to ... už nikdy více.

Díky za nabídku, po víkendu se ozvu a přivezu Ti nějak tu paseku ukázat ... :(

Po dnešní příhodě se mi rozšířilo spektrum věci, na které nemam na autě hmatat: autoelektro a vše kolem laku ... :nevim:D

není to naznak toho o čem jsme se nedavno bavily? Třeba je to znamení zhora .Přemyšlej...

:roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

Pe.Tr: nebo, že by 407? :mrk

byls rychlejsi ,jj to myslim:super

Tam je rozhodnuto ... jsem \"kralovsky vyplacen\" ... a je kamaradova. Ja bych to financne neutahl... Ted na ni pry delaj u Fallka v servise a vypada to, ze bude stacit vymenit jenom turbina plus nejaky drobnosti, jako rozvody, ramena atd ... Pak bude na 99% na prodej ... :( Kazdopadne Fallko zjistil, ze je to nejaka spica vybava, ktera se pry ani nedovazela do Cech, takze bude asi draha ... :D Ale to zalezi na Milanovi ...

My budeme mit neco jinciho, jako druhy auto a to .... to ... to budete koukat ... :mad::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

Pe.Tr: nebo, že by 407? :mrk

byls rychlejsi ,jj to myslim:super

Tam je rozhodnuto ... jsem \"kralovsky vyplacen\" ... a je kamaradova. Ja bych to financne neutahl... Ted na ni pry delaj u Fallka v servise a vypada to, ze bude stacit vymenit jenom turbina plus nejaky drobnosti, jako rozvody, ramena atd ... Pak bude na 99% na prodej ... :( Kazdopadne Fallko zjistil, ze je to nejaka spica vybava, ktera se pry ani nedovazela do Cech, takze bude asi draha ... :D Ale to zalezi na Milanovi ...

My budeme mit neco jinciho, jako druhy auto a to .... to ... to budete koukat ... :mad::D

a jejda , to vidim na rencka od old neonu co ? nebo ze by opravdu bmw???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...