Guest Scratch Odesláno 6. srpen 2008 Odesláno 6. srpen 2008 VIP3R a Kekros - bojim se obojiho, ale uz mam za sebou podsvetleni interieru - pedaly, spolujezdec, kaslik, zadni sedaky, kufr, a pokracoval jsem stresnimi svetelky a ted jsem dodelal elektricke ovladace na okna a svetla ve dverich, ceka me radio (tot otazka, chci ho vymenit), klima a ty budiky :-(, uvazuju ale, ze budiky udelam do cervena :-) Citovat
Kekros Odesláno 10. srpen 2008 Odesláno 10. srpen 2008 škoda, že nemáš starší model. Bych to poslal na meil návod na to rozebrání budíků, i když tady to určitě taky někde bude . Nebo možná spíš škoda , že nemam já novější model Citovat
Y2K Odesláno 16. listopad 2008 Odesláno 16. listopad 2008 To modre podsvietenie je naozaj pekne...ze by som do toho siel ? Citovat
Stanly Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 http://moman.pl/index.php?a=opis&k=22&id=181 nasel sem tyhle budiky na 306 ale nejak neumim polsky a nevim v cem se to bude platit az to prijde vyjde to asi na 1000 ale nevim co od toho cekat neobjednaval nikdo neco z polska? Citovat
Guest servisman Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 není problém to přeložit,k čemu to taky slouží http://translate.google.com/translate_t# Citovat
romales Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 Zdravim, jj ty stranky znam. Maji to tam za dobre ceny. Maji tam na muj P306 asi 8 typu budiku. Jen ty moje tam nejsou. Mam uplne stjne budiky jak model 1 http://moman.pl/index.php?a=opis&k=24&id=193 ale otackomer je dymenzovany na benzin. Ja mam diesel a otackomer mam jen do 6000. [upravil dne 20.11.2008 romales] Citovat
Stanly Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 budu si je objednavat jeste s kamosem ale nevim co si mam pripravit jestli polske zloty nebo ceske koruny:-Djinak na tu naftu tam nemaji budiky jediine si napsat polsky vzkaz:-D Citovat
oni Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 TO chuck: jak si vymenil diody v tom ovladani oken? k tem diodam je blbej pristup? a jaky diody si zvolil a co odpor? Citovat
oni Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 tech 139 polskejch je kolik na nase a ty indiglo,to jsou i s tim trafem? Citovat
Stanly Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 no je to asik 973 KC a jestli je v tom i to trafo nevim psal jsem jim mail tak cekam co mi napisou...ale snad kdyz nekdo neco prodava tak musi prodat vec ktera bude fungovat a ne si k tomu neco dokupovat...Snad:myslim Citovat
Creams Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 Původně zaslal: Stanly budu si je objednavat jeste s kamosem ale nevim co si mam pripravit jestli polske zloty nebo ceske koruny:-Djinak na tu naftu tam nemaji budiky jediine si napsat polsky vzkaz:-D Tak jak objednáte tak dejte vědět jak to vypadá ... do PL to mám kousek a určitě se s němi dá dohodnout česky už jsem řešil nějaké věci česky vz polsky Citovat
Stanly Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 tak nam to privez:-Dnebo nejak to domluv at mame jistotu ze nebudu muset vymenovat penize:D Citovat
oni Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 Původně zaslal: Stanly tak nam to privez:-Dnebo nejak to domluv at mame jistotu ze nebudu muset vymenovat penize:D jj,sel bych do toho taky! Citovat
chuck11 Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 Původně zaslal: oni TO chuck: jak si vymenil diody v tom ovladani oken? k tem diodam je blbej pristup? a jaky diody si zvolil a co odpor? Jak?- sakra no matně vzpomínám,že sem to rozebral je tam blbší přístup ale dáseto,vyjmul sem ale teď nechci kecat jestli původní diodu nebo žárovku(myslím že diodu) a dal tam normální modrou diodu(rozptylku-8kč,)pokud tam byla žárovka tak ještě odpor kolem 500ohmů Snad ti to pomůže:papa Citovat
chuck11 Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 Původně zaslal: oni tech 139 polskejch je kolik na nase a ty indiglo,to jsou i s tim trafem? To je bez:nevim Citovat
greg Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 j, taky ted dělám ovládání oken, je tam dioda, menší asi 3mm esi se takovýho něco dělá v modrým, nevím. dam tam 5mm, a odpor je na plošňáku na ledku nemusím nic dávat nebo jo? Citovat
Stanly Odesláno 21. listopad 2008 Odesláno 21. listopad 2008 tak s tema indiglo budikama to nei tak ruzove jak se zdalo..Nakonec to vyleze az na nejakych 1700,-musi se tam dokoupit to trafo a plus poplatek za platbu do zahranici a to vse platbou predem na ucet coz se mi zda jako risk:xvul cremas neslo by se s tebou nejak domluvit ze by si to nejak od nich zplasil samozrejmne za nejaky poplatek??ty budiky jsou i v CR ale zdaji se mi nic moc... Citovat
biema Odesláno 24. březen 2009 Odesláno 24. březen 2009 Nemohol by sa tu niekto pekne rozpisat a podat nam podrobný navod ako na to a čo presne použit ? Fotky su efektne ale nezistim z nich aky rezistor mam použit na \"blue\" diodu. Som si isty že pri 12 V mi blikne prvy a posledny krat. Kolko je napriklad potrebnych led ... Mne konkretne sa jedna napr. o Peugeot 307. Dakujem. Citovat
razor Odesláno 25. březen 2009 Odesláno 25. březen 2009 Další věc je že pokud to dáš blízko k čemukoliv co souvisí s rádiem,tak to píská do repráků--(předchozí zkušenost)-nepomáhaj ani stíněný kabely,a i když to dáš někam daleko,tak to píská dál protože to trafo píská samo o sobě................ Citovat
razor Odesláno 25. březen 2009 Odesláno 25. březen 2009 Původně zaslal: biema Nemohol by sa tu niekto pekne rozpisat a podat nam podrobný navod ako na to a čo presne použit ? Fotky su efektne ale nezistim z nich aky rezistor mam použit na \"blue\" diodu. Som si isty že pri 12 V mi blikne prvy a posledny krat. Kolko je napriklad potrebnych led ... Mne konkretne sa jedna napr. o Peugeot 307. Dakujem. 560R-na jednu diodu..... [upravil dne 25.3.2009 razor] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.