Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koukáte na Miss pánové?


jarajarda

Koukáte na Miss pánové?  

  1. 1. Koukáte na Miss pánové?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: jarajarda

Ještě že máš Medvědici Míro, to je ta nejlepší partnerka :D:D:D:D Asi si taky takovou nějakou pořídim:D:D

To víš, já mám o ideální partnerce dávno jasno, takže sledování podobných soutěží, kterých se stejně účastní dívky mým přísným kritériím více než nevyhovující, je pro mě zbytečnost.

Jo a abych nezapomněl - stejně nemám televizi :D :D

Kolikrát je lepší ji snad nemít..

no vzhledem k tomu ze seza ni musi platit at mas nebo nemas, česká televize je vydřiduch, tak rači asi snad mít ;) nemam rád kdyz bych mel platit za neco co nedostanu nebo nemam :grr a eště za takovouhle hrůzu , maj to mít kodovany na nejaky karty typu satelit, settopboxy, nebo víc reklam to by mi nevadilo ale tohle... :nevim to je jak ČR neposlouchám ho ani jednou a když už mi ho radio naladi ze neni signal niceho jinyho tak sem akorát naštvanej a zas platit za něj :grr

To je fakt, na ČT nekoukám, ČR neposlouchám, ale platit se to musí. Hajzlové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

no vzhledem k tomu ze seza ni musi platit at mas nebo nemas, česká televize je vydřiduch, tak rači asi snad mít ;)

Nn, díky, další lapač prachu do baráku fakt nepotřebuju :D Krom toho, poplatek ve výši pár korun mi opravdu nepřijde jako dobrej důvod k nákupu zbytečnosti za několik tisíc :) Ale to už sme :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: sarkomi

v práci bohežel není telka :aut

No takhle večer to je vááážně handicap:D

co nadělám celý víkend noc :(

aspon máš PC :) už dost OT ale stejně... do práce stačí telka co soused vyhodil a člověk jí zachrání před cestou na vrakáč ;) aspon takhle to funguje u mě ale to už je o osobnim přistupu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: aaischa

no vzhledem k tomu ze seza ni musi platit at mas nebo nemas, česká televize je vydřiduch, tak rači asi snad mít ;)

Nn, díky, další lapač prachu do baráku fakt nepotřebuju :D Krom toho, poplatek ve výši pár korun mi opravdu nepřijde jako dobrej důvod k nákupu zbytečnosti za několik tisíc :) Ale to už sme :xvul

To máš jedno, stejně už miss skončila:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: aaischa

no vzhledem k tomu ze seza ni musi platit at mas nebo nemas, česká televize je vydřiduch, tak rači asi snad mít ;)

Nn, díky, další lapač prachu do baráku fakt nepotřebuju :D Krom toho, poplatek ve výši pár korun mi opravdu nepřijde jako dobrej důvod k nákupu zbytečnosti za několik tisíc :) Ale to už sme :xvul

To máš jedno, stejně už miss skončila:D:D

tak se můžem těšit na další ročník vychrtlic :P to zas budou peopleméétery v dalsim volejte...., strašná fraška :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: sarkomi

aaischa mám před sebou 7 monitorů a ještě čučet na telku,v které je kulový to fakticky nemusím.:papa

No já si teď pustím Belmonda, Policajt nebo rošťák, to pobaví vždycky:) Teď to bylo v nějakým časopise:)

pokud jde o filmy na DVD tak je to jiná :super to se taky rád podívám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: sarkomi

aaischa mám před sebou 7 monitorů a ještě čučet na telku,v které je kulový to fakticky nemusím.:papa

No já si teď pustím Belmonda, Policajt nebo rošťák, to pobaví vždycky:) Teď to bylo v nějakým časopise:)

pokud jde o filmy na DVD tak je to jiná :super to se taky rád podívám

Tam si můžeš vybrat sám:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: sarkomi

aaischa mám před sebou 7 monitorů a ještě čučet na telku,v které je kulový to fakticky nemusím.:papa

No já si teď pustím Belmonda, Policajt nebo rošťák, to pobaví vždycky:) Teď to bylo v nějakým časopise:)

slusny vyber, nedavno jsem na to taky koukal... zlata klasika :super:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jessie

ja mam radost ze 8čka udělala mýmu příjmení reklamu :aut preci jenom je videt ze nejsme jen nejakej polni plevel :D ale skoda ze to nejni pribuzna :roll ale byla z nich nejpriozenejsi a nejsympatictejsi :aut

Právě že přirozenost chyběla všem:( Všechno je to moc umělý a hraný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...