Jump to content
jarajarda

Koukáte na Miss pánové?

Koukáte na Miss pánové?  

1. 1. Koukáte na Miss pánové?

Recommended Posts

Tak nějak mě tohle nikdy neoslovilo - asi mám zvrácenej vkus (naštěstí).

jednim očkem, druhý patří notebooku :) moc mě to nebere, je to nanic samý vyhublice ne že bych byl milovník xxl ale stačí vědět co pro to vytrpěli, nebo akce s tim eurosongem, jak tam ukázala kalhotky a když se jí na to ptaly v rozhovoru a sama řekla že to vůbec nevadí že to neni jenom o zpěvu ale i o image, tak všecko poslední dobou propadá komerci, nahotinám a podobně.. a samozřejmě vyhrála...

k miss nemam co dodat než ... i na ulici z mýho pohledu potkám líbivější holky jen neměli to štěstí , nebo neštěstí ? že je někdo at firma nebo kdoví co procpalo dál...

Původně zaslal: Medvěd

Tak nějak mě tohle nikdy neoslovilo - asi mám zvrácenej vkus (naštěstí).

Ani ne, je to monotónní, každá má pomalu dokonalou postavu 90/60/90 a kamenný úsměvy:D:D

Jinak to taky sleduju spíš po očku:D

Původně zaslal: aaischa

jednim očkem, druhý patří notebooku :) moc mě to nebere, je to nanic samý vyhublice ne že bych byl milovník xxl ale stačí vědět co pro to vytrpěli, nebo akce s tim eurosongem, jak tam ukázala kalhotky a když se jí na to ptaly v rozhovoru a sama řekla že to vůbec nevadí že to neni jenom o zpěvu ale i o image, tak všecko poslední dobou propadá komerci, nahotinám a podobně.. a samozřejmě vyhrála...

k miss nemam co dodat než ... i na ulici z mýho pohledu potkám líbivější holky jen neměli to štěstí , nebo neštěstí ? že je někdo at firma nebo kdoví co procpalo dál...

JO! :super A že kolikrát je na co koukat :aut

Původně zaslal: MirasCC

Už pár let ani tím koutekm oka ne :)

Ještě že máš Medvědici Míro, to je ta nejlepší partnerka :D:D:D:D Asi si taky takovou nějakou pořídim:D:D

k čemu to vlastně je... ? často mam pocit že halda pořadů posledni dobou nejso vubec pro divaky ale spis kuli komerci výdělku a podobně... :grr

miss je moc umělá poslední dobou aspon mi to pripada ze ustupuje idol pamelly anderson a podobně :D:roll

k čemu to vlastně je... ? často mam pocit že halda pořadů posledni dobou nejso vubec pro divaky ale spis kuli komerci výdělku a podobně... :grr

miss je moc umělá poslední dobou aspon mi to pripada ze ustupuje idol pamelly anderson a podobně :D:roll

Všechno je o penězích.....:(

Původně zaslal: jarajarda

Všechno je o penězích.....:(

pravda je někdy hnusná :myslim ale pravda no, ale dřív to nebylo tak evidentní

Původně zaslal: Medvěd

Myslíš si, že televize je tu kvůli divákům??? Naivko

rekneme pred 5ti lety se aspon trosku dbalo na to jak rozumne rozhazet porady , ted hezky filmy pozde v noci nebo dopoledne v hlavnim vysilacim case samý az na par vyjimek pořady kery nemaj poradnej obsah...

ale jo mas pravdu ... naivni predstava :bojim

Ještě že máš Medvědici Míro, to je ta nejlepší partnerka :D:D:D:D Asi si taky takovou nějakou pořídim:D:D

To víš, já mám o ideální partnerce dávno jasno, takže sledování podobných soutěží, kterých se stejně účastní dívky mým přísným kritériím více než nevyhovující, je pro mě zbytečnost.

Jo a abych nezapomněl - stejně nemám televizi :D :D

To víš, já mám o ideální partnerce dávno jasno, takže sledování podobných soutěží, kterých se stejně účastní dívky mým přísným kritériím více než nevyhovující, je pro mě zbytečnost.

Kolikrát je lepší ji snad nemít..

Kolikrát je lepší ji snad nemít..

no vzhledem k tomu ze seza ni musi platit at mas nebo nemas, česká televize je vydřiduch, tak rači asi snad mít ;) nemam rád kdyz bych mel platit za neco co nedostanu nebo nemam :grr a eště za takovouhle hrůzu , maj to mít kodovany na nejaky karty typu satelit, settopboxy, nebo víc reklam to by mi nevadilo ale tohle... :nevim to je jak ČR neposlouchám ho ani jednou a když už mi ho radio naladi ze neni signal niceho jinyho tak sem akorát naštvanej a zas platit za něj :grr