Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vozíte hasičák? + Tipy na umístění


MirasCC

Vozíte hasičák? + Tipy na umístění  

  1. 1. Vozíte hasičák? + Tipy na umístění


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

kopírováno===Tyto případy jen dokládají, že letošní rok je z hlediska následků požárů v dopravě velmi tragický. Za prvních devět měsíců roku 2007 eviduje Hasičský záchranný sbor ČR celkem 1570 požárů v dopravě (8,7 % z celkového počtu požárů), při kterých bylo 37 osob usmrceno (38,5 % z celkového počtu obětí požárů) a 106 osob zraněno.

Následky požárů v dopravě jsou tak v tomto období vůbec nejtragičtější minimálně za posledních dvacet let. (Pro srovnání – za prvních devět měsíců roku 2006 zemřelo při požárech v dopravě 13 osob a za celý rok to bylo 25 obětí).:roll

no a kolik vyhořelých autek lidé,co se jim to stalo mimo civilizaci ani nenahlásí,a rovnou odtáhnou na vrakoviště,to ani nevíme :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Vozím 4x 2kg hasičáky... Upevněny je mám: Jeden zepředu řidičovy sedačky, zbylé tři za spolujezdcovou, abych na ně dosáhl. Mám kupé a vzadu nikoho nevozím. K tomu ještě vozím na tunelu u řadicí páky kladívko na rozbití okna, v kastlíku křídy a obměňuju jednorázový foťák.

Hustý. Není to už trochu paranoia? :) No, ale aspoň tím už něco uhasíš. Tolik hasičáků nemají ani hasiči ve služebních autech...

Dnes jsem byl v Makru a měli tam ty spreje, jak se na ně tady někdo ptal. Cena kolem 280Kč. Náplň 400ml. Osobně si ale myslím, že je to z 95% na prd. S tím se uhasí tak řízek co se pálí na plotně nebo vajgl co spadl na sedačku. Vždyť to vypadá skoro jako šlehačka ve spreji. Pokud chytne něco pořádně, tak držím palce.

IMO stejnou službu (a zadarmo) udělá jedna nebo dvě PET flašky s vodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

butylku s vodou vozívám :aut šetřím si motorek ostřikovače a před spuštěním stěračů si sklo stříkám z ní:aut V zimě tím i ušetřím za nemrznoucí směs.Vlastně nekupuji žádnou a nádobku ostřikovače mám přes zimu,kvůli případnému mrazu prázdnou:aut

OT: Hehe, fakt? Za jízdy taky? Nemáš nemrznoucí směs? Já se jednou vrhl umýt auto, když byly venku -3. Nakonec jsem slevil jen na čelní okno. Docela jsem čuměl. Během 20 sekund jsem měl na skle souvislou vrstvu ledu, kterou jsem pak 10 minut škrábal. Podobně se chovala naředěná nemrznoucí směs v ostřikovačích. Od té doby vodou v zimě neředím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: jarajarda

Promiň ale to je blbost, pod sedačku řidiče nic nepatří ať je to cokoli.

Ale proč ne? Klidně ať tam je. Ale pořádně přidělanej! Suchej zip za vhodnej přípravek k upevnění ovšem nepovažuju...

zažil jsem v půjčeným autě pod sedačkou řidiče na dovolená sklad konzerv a jedna vyputovala v serpentinách směrem dolů ze své původní polohy pod brzdový pedál. Raději pod sedadlo spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: peugeotkovic

butylku s vodou vozívám :aut šetřím si motorek ostřikovače a před spuštěním stěračů si sklo stříkám z ní:aut V zimě tím i ušetřím za nemrznoucí směs.Vlastně nekupuji žádnou a nádobku ostřikovače mám přes zimu,kvůli případnému mrazu prázdnou:aut

OT: Hehe, fakt? Za jízdy taky? Nemáš nemrznoucí směs? Já se jednou vrhl umýt auto, když byly venku -3. Nakonec jsem slevil jen na čelní okno. Docela jsem čuměl. Během 20 sekund jsem měl na skle souvislou vrstvu ledu, kterou jsem pak 10 minut škrábal. Podobně se chovala naředěná nemrznoucí směs v ostřikovačích. Od té doby vodou v zimě neředím.

Takhle-já v zimě přímo v mraze a sněhu ani nejezdím(nemám zimní gumy)

letos stejně ani zima nebyla:roll Jsem se těšila na hory sněhu a nic:roll

[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj :roker =Ford v USA oznámil stažení přibližně 3,8 milionu aut kvůli vadnému vypínači tempomatu, který může zapříčinit požár v motorovém prostoru. Podnětem bylo 68 stížností na požáry. Současná svolávací akce je čtvrtou největší v historii Fordu. Problém se týká aut vyrobených v letech 1994 až 2002, konkrétně pick-upu Ford F150 a SUV Bronco, Expedition a Lincoln Navigator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: dzavel

Pokud to nevadí udělám kamarádovi reklamu:).

Hasičák 1Kg za 277kč

To KoNG: není něco podobného i pro 306? (servicebox mi nejede)

to má asi z polska.. Ale nikde jsem se nedočetla,jsou to ceny s DPH nebo bez..? S pravdou ven!:bacha:aut

[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]

Tak už vím vše:). Hasičák je z polska s platností do 01/2010.

Má poslední 3 kusy, pak prý budou drahší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzavel

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: dzavel

Pokud to nevadí udělám kamarádovi reklamu:).

Hasičák 1Kg za 277kč

To KoNG: není něco podobného i pro 306? (servicebox mi nejede)

to má asi z polska.. Ale nikde jsem se nedočetla,jsou to ceny s DPH nebo bez..? S pravdou ven!:bacha:aut

[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]

Tak už vím vše:). Hasičák je z polska s platností do 01/2010.

Má poslední 3 kusy, pak prý budou drahší.

heled\':myslim ale když mi přičte to DPH a 100kc za poštu.. tak už to tak levně vypadat nebude:myslim

se kouknu přímo po obchodech asi :) a nakonec uvažuju vzít i ten 2kilový.Zas taková zátěž mi to nepřipadá,protože stejně jezdím většinou jen sama, a málokdy beru přes půl nádrže benzínu.

:bacha a pak si na mě může ohýnek vyblafnout!!!:bacha Mu dám..!!!:bacha Bude koukat!!!:mrk:bacha

[upravil dne 18.3.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: dzavel

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: dzavel

Pokud to nevadí udělám kamarádovi reklamu:).

Hasičák 1Kg za 277kč

To KoNG: není něco podobného i pro 306? (servicebox mi nejede)

to má asi z polska.. Ale nikde jsem se nedočetla,jsou to ceny s DPH nebo bez..? S pravdou ven!:bacha:aut

[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]

Tak už vím vše:). Hasičák je z polska s platností do 01/2010.

Má poslední 3 kusy, pak prý budou drahší.

heled\':myslim ale když mi přičte to DPH a 100kc za poštu.. tak už to tak levně vypadat nebude:myslim

se kouknu přímo po obchodech asi :) a nakonec uvažuju vzít i ten 2kilový.Zas taková zátěž mi to nepřipadá,protože stejně jezdím většinou jen sama, a málokdy beru přes půl nádrže benzínu.

:bacha a pak si na mě může ohýnek vyblafnout!!!:bacha Mu dám..!!!:bacha Bude koukat!!!:mrk:bacha

[upravil dne 18.3.2008 peugeotkovic]

No jo, ale už předtím jsem psal, že cena je s DPH:). Pokud jsi z Ostravy tak máš dovoz zdarma;)

O 2kg jsem taky uvazoval, jen nevím estli vleze pod sedadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...