Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Audi A4 nebo Peugeot 406


Zdenda-406

Audi A4 nebo Peugeot 406  

  1. 1. Audi A4 nebo Peugeot 406


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

No a kdyz to vezmu dle vzhledu tak:

obrazek c. 1: neznam hezci predek a predni svetla nez ma 406

obrazek c. 2: bocni okna v jedny lajne + pro obe, zadek - obe maji neco do sebe ale 406 ma hezci svetla

obrazek c. 3: interier A4 neznam, ale 406 je urcite pohodlnejsi a neni tak \"koncernova\"

Tak si kupte A4 :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

tak A4 neber, dnes jsem ji to nandal rozdilem tridy,udelal mi radost a snazil se,tak to nebyla vylita nafta:D. Ale nevim co mel za motor:myslim se me na nej nechtelo na kopci cekat.:D

406xA4 - 1:0 :D

No nechci ti do toho kecet,ale jestli to byla 1.6i 75kw tak se nediv že si jí dal na frak.Kdyby to byla 1.8i 20v tak by si naprdel dostal ty,a to nemluvím o 1.8T.To by ses vubec nechytal.Tak když to nevíš přesně,tak se nechlub!!!!!!Já vím že kdyby ta audina dala na prdel tobě tak to sem na 100% nenapíšeš::aut:aut:aut

[upravil dne 11.3.2008 Zdenda-406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

když chce býti někdo IN tak se nediv :aut

Já nechci byt IN tak neplácej takový blbosti!!!!!!!!!!!!Já za to nemužu že uznaváte skoro všichni jenom značku Peugeot!!!!!!Jsou i lepší auta než je peugeot tak si to prostě přiznejte:autKdyž se ti přeci bude něco líbít tak si to taky určitě koupíš:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

tak si koupím a bude to moje věc a ne abych se tady na foru ptal co a jak.:aut

nehledě moje poznámka patřila k předešlému příspěvku co se týkyl chromových lišt ,tak čti vše a ne jen to co se ti hodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

no ale o 407 zde nemluvil právě se mu jedná zda-li 406 ponechat,i když poslední dobou řešil na ní nějaké mouchy:) nebo jíti do A4.Nevím co se mu nelíbí na 406 ,když je to takový hezký mazel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Kdyby to byla 1.8i 20v tak by si naprdel dostal ty,a to nemluvím o 1.8T.

1,8i ma bratranek v OI a zas to neprecenuj:P, v tom kopci by jsme si pekne zazavodily, .

1,8T je raketa,hlavne RS, pokud nekdo malo najezdi tak doporucuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

Původně zaslal: Zdenda-406

Kdyby to byla 1.8i 20v tak by si naprdel dostal ty,a to nemluvím o 1.8T.

1,8i ma bratranek v OI a zas to neprecenuj:P, v tom kopci by jsme si pekne zazavodily, .

1,8T je raketa,hlavne RS, pokud nekdo malo najezdi tak doporucuji.

Tak vidíš nakonec jsi pro A4:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Kdyby to byla 1.8i 20v tak by si naprdel dostal ty,a to nemluvím o 1.8T.To by ses vubec nechytal.

[upravil dne 11.3.2008 Zdenda-406]

:D:D Ted jsi me rozesmal!! Verejne prohlasuji, ze si to kdykoli rozdam s A4 1.8i klidne i s jednim zavrenym okem!!!! Ten motor je absolutni \"katastrofa\", to ti rekne kazdy kdo do toho trochu vidi! (pokud u novejsich modelu nedelali radikalni zmenu)

1.8T je uplne neco jineho, ale chytal by se ze zacatku, nez by tu jednaosmu poradne vytocil... -teda aspon s naftakem

[upravil dne 13/3/08 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...