Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jak se máte?


Recommended Posts

Tak já taky přidám slova chvály, pašík super, Pivrncova hospoda taky:D, všichni zučastnění taky, jen je škoda že se Pe.Tr s Neonem kvuli mě moc nevyspali, snad to nějak doženou, no:super

Jen cesta vlakem do Prahy a zpět Busem byla KATASTROFA, příště jedu autem i kdybych měl jíst trávu potom:D:D

[upravil dne 17/2/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Přema

Tak první dorazil celkem v poho domů......najeto cca 1300 km ale stálo to za to.......:papa:papa:papa

Mimochodem Přemo, jede Ti to jako svině..:D

Joooo fakt,jede to normálně,však jsem nějak rychle nejel....:myslim:myslim:myslim:myslim

Mno jenže když sem vás dojížděl, na tachecu 170 a plyn na podlaze.............. A když už sem vás předjel a maličko to zbrzdil abych vychladil, tak mě vzal nejdřív Neon s Petrovým autem a pak Ty:D:D Ale zas sme tam byli včas, to jo..:D

A HDI jede přeci jen líp jak D :D Jinak spotřeba při tom kalupu 6.1:super

[upravil dne 17/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Já jsu taková normální holka z moravy,ale díky Jardo!:D

Jsu ráda,že se ti mezi náma líbilo!!!

No já Ti chtěl udělat radost (jo a nekecám:D ), něžný pohlaví si tu musíme hejčkat:super

No nebyl to první sraz, ale konečně jsem vás poznal lépe i naživo:super skoro 2roky mi nevycházelo přijet ani na jeden, děs, se smůlou už končim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Pe.Tr

Díky všem co dojeli , bylo to super , velká poklona organizátorům , u rosellu se mě moc líbilo .Ikdyž jsem se orientaku nezúčastnil jsem max spokojeny.

Nejvíc mě potěšilo osobní setkání s členem s nickem "otec" ,tím to ho zdravím :papa

Jo jo taky pozdravuji "otce" moc rád jsem s ním pokecal a hlavně mi poradil.....děkujem...:papa

Díky za pozdrav Petře a Přemku - také zdravím a fandím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak já taky přidám slova chvály, pašík super, Pivrncova hospoda taky:D, všichni zučastnění taky, jen je škoda že se Pe.Tr s Neonem kvuli mě moc nevyspali, snad to nějak doženou, no:super

Jen cesta vlakem do Prahy a zpět Busem byla KATASTROFA, příště jedu autem i kdybych měl jíst trávu potom:D:D

[upravil dne 17/2/08 Radek Hurvajz]

a jak myslis ze to ostatni delaji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...