Viper86 Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 Mohl by mi prosím vás někdo popsat napojení anténího konektoru?:myslimNevím si rady jak ho mám napojit na koaxiální kabel, jednou jsem ho sice napojil ale nehrálo to.Děkuji Citovat
purkmistr Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 TOHLE TO JE POUZE REDUKCE ZE SAMCE NA SAMICI. MUSÍŠ KOUPIT SPRÁVNOU KONCOVKU A VLASTNĚ TOHLE POTŘEBOVAT ANI NEBUDEŠ. Citovat
Demo Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 http://www.bucek.name/cenik/kautomobilove.dat/ko-autoantvf.jpg Stoji 13 kc u bucka v Brne [upravil dne 9.2.2008 Demo] Citovat
kobr Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 Jinak ho mají v každém elektro, kde prodávají banánky, zdířky, vypínače a jiné součástky. Taky GM-electronic a jim podobné obchody. Citovat
VladoHA Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 mam otazku:ked vyhodim staru antenu co je od originalu na coupecku a chcel by som tam dat taku tu malinkatu co pripomina "zralociu plutvu" je v tom neaky problem? alebo neake zasady co treba dodrzat?a na co si dat pozor?dakujem Citovat
Viper86 Odesláno 9. únor 2008 Autor Odesláno 9. únor 2008 To je nějaký divný....vždyt' tenhle kolíček se strčí přímo do rádia.Tak mě přece stačí když to napojim na ten koax ne? Citovat
Viper86 Odesláno 9. únor 2008 Autor Odesláno 9. únor 2008 Puvodně tam byl právě tento ale ten mi tam nepasoval tak jsem ho odšmik. Citovat
Kdo Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 Původně zaslal: Viper86 Puvodně tam byl právě tento ale ten mi tam nepasoval tak jsem ho odšmik. Kdybys ho neodšmik a nasadil na něj ten, coz dal do prvního příspěvku, tak máš vyhráno, bo to v prvním příspěvku je redukcew, mezi tím, cos tam měl a tím, cos potřeboval mít. Teď máš ušmiklý konec, z kterého kouká opletení stínění a uprostřed jeden datový vodič. Takže musíš použít to co psal Demo, prostřední vodič naletovat na prostřední kolík a stínění zmačknout do vnějšího pláště. Citovat
Viper86 Odesláno 9. únor 2008 Autor Odesláno 9. únor 2008 No tak díky.....to jsem si to zas zkomplikoval.A kdybych to chtěl napojit jak to bylo původně?Dneska jsem byl v elektru a nabízeli mi to co je ten kolík a druhý co je ten druhý obrázek, nic jinýho tady neměli a tak bych si chtěl v pondělí koupit ten původní kus a udělat to jak to bylo původně Citovat
Demo Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 Jde o to, ze cim vic prechodek a pruchodek aj... znamena mozny problem. Osobne bych problem resil usmiknutim a nasazenim noveho... Citovat
Kdo Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 Původně zaslal: purkmistr TOHLE TO JE POUZE REDUKCE ZE SAMCE NA SAMICI. Oba jsou samci - viz "šulín" uprostřed. Akorát ten původní - malý uprostřed kostření byl DIN a ten velký, co trčí je ISO. Citovat
Kdo Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 Původně zaslal: Viper86 .A kdybych to chtěl napojit jak to bylo původně? Jestli ti rozumím, tak to původní ISO koncovka ti neseděla s rádiem - DIN, takže jsi to ušmikl. Pokud koupíš tu DIN koncovku, co ukázal Demo, tak z druhé strany na kolík (uvnitř pláště) naletuješ ten prostřední vodič anténního svodu a stínění, co je pod vrchní izolací přes ni z venku přehneš (nejspíš budeš muset jak vnější, tak vnitřní izolaci o něco zkrátit, pozor, ať zároveň nepřeřízneš i drátky) a zmačkneš ji pod vnější plášť. A nebo sehnat novou ISO koncovku, přidělat ji a pak koupit redukci DIN-ISO a nasadit ji, ale pokud máš svod ušmiklý, tak kup rovnou DIN koncovku (viz Demo) a máš to přímo. Koukni se zezadu na rádio, jakou tam má samici, jestli velkou hlubokou díru, tak potřebuješ DIN, jestli takovou, co vypadá jako od TV - viz tvůj první obrázek, tak potřebuješ ISO. Předpokládám, že potřebuješ tohle: http://www.stualarm.cz/produkt/66034-konektor-samecjackdin/ nebo původní: http://www.stualarm.cz/produkt/66041-konektor-iso-samec/ a pak redukci: http://www.stualarm.cz/produkt/66028-antenni-adapter-iso-din-bez-kabelu/ [upravil dne 9.2.08 Kdo] Citovat
Viper86 Odesláno 18. únor 2008 Autor Odesláno 18. únor 2008 Už jsem si všechny potřebné konektory sehnal jen bych potřeboval vědět jak to mám přesně napojit, asi jsem to dobře nepochopil. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.