Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převodovka


Dakaros

Recommended Posts

Ahoj, tak mam opět malej dotaz. Převodovka, kterou mam v autě už pomalililinku odchází, asi tam jsou v pr ložiska na hřídeli a simeringy na poloosách už taky malinko slzej. Doma mi leží náhradní, ale je jinýho typu. Vypadá naprosto stejně, ale má jiné označení. Zajímalo by mě, zda je zaměnitelná za tu, kterou mam v autě.

Nerad bych kecal, ale mam pocit, že v autě mam typ B3F, nebo tak nějak. Nahrada, kterou mam ve sklepě je 2CA88. Vyznáte se v tom někdo? Co to mam za ND?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Převody by měly být stejné liší se pouze stálým převodem.Jsi si jistý že ta jak máš doma je v pohodě.Jednou jsem měnil "zaručeně stejnou převodovku" na 1,9 d a peugeot měl potom maximálku 100 km na 5 stupeň.Tak jsem ji rozebral a do původní jsme namontovaly jen kolečka se synchronem co byly v háji.Myslim že jakmile máš jiné označení je to asi v háji!Kup nové simerinky vyměn ložiska a ušetříš si spoustu práce.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem jednou slyšel, že tyhle převodovky se kazily tak, že když začali rachtat, tak se vymlátilo celý ložisko, a to je pak prej v háji blok a i když se to ložisko vymění, tak to pak stejně rachtá.

Navíc, tohle jsem nikdác nedělal, tak se do toho nechci hrnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...