Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy - menší problémek ?!?


Sektor

Recommended Posts

Mě to začalo dělat s příchodem zimy.

Kdosi mi říkal, že se při nižší teplotě snad zmenší průřez nějaký těsnící gumky v hlavním brzdovým válci.

Nevím jestli je to pravda nebo kec - vyčkám až se rozjaří a uvidím. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Aby se to udělalo ze dne na den takhle viditelně ? Brzdy byly opravdu to poslední, na co bych si stěžoval :(

No ono to není ze dne na den ale teď už to překonalo mez normální funkčnosti :papa Pokus se ten hl.brzd válec vyměnit nebo sehnat jen gumičky do něj pokud není v háji vnitřní těsnící plocha válce (vyžraná). :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FrenkV

Původně zaslal: Sektor

Aby se to udělalo ze dne na den takhle viditelně ? Brzdy byly opravdu to poslední, na co bych si stěžoval :(

No ono to není ze dne na den ale teď už to překonalo mez normální funkčnosti :papa Pokus se ten hl.brzd válec vyměnit nebo sehnat jen gumičky do něj pokud není v háji vnitřní těsnící plocha válce (vyžraná). :papa

Jestli je to možný, prosím, žádám o totéž co "Sektor". :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Ok omrknu to, díky za tip. Pokud jste to někdy dělali, napište pls +- ceny těch dílu kdyby něco ;-) Jelikož mám brzdy prakticky téměř new, možná bych to udělal i preventivně, pokud by se nejednalo o nějaké obří částky ... a zítra bych zajel k autokelly nakoupit ;)

Tento týden jsem měnil opravnou sadu do hlavního brzdového válce Bendix na Renaultu 9. Nákupka v Kelly byla cca 190,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak je vsetko prekontrolovane tak len ten hlavny brzdov vlec vymenit alebo opravna sada zalezi kolko je opotrebovany co sa tika toho MI16 tam treba zistit ci v tom servisu vedia odvzdusnovat 405 bo to maju trochu na figu urobene odusnovak je smerom dole treba demontovat celi strmen a otocit ho aby odusnovak bol smerom hore a potom odvzdusnujeme bacha piestik zatlacame a tocime myslim v protismere hod. a nie ako so videl v jednom servise ako to zatlacal hasakom a neveslo mu to ked som to videl tak som ho pekne poucil myslim ze to poculi aj vonku tot asi zatial vsetko som len toho nazoru ze na brzdach by sa nemalo setrit bo je to jedina vec co zastavi rychlo a bezpecne auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...