Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Já tomu říkám "BASTL" - Vaše názory??


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: Hafity

Mě se líbí vlci v rouše beránčím....

... jiank vělmi pěkným zástupcem těhle aut je Vašendův Focus RS, zvlášť po té úpravě na 280PS nemá na silnicích prakticky konkurenci :) a největší sranda fakt je, že to na tom autě není moc vidět, pokud někdo ten typ vyloženě nezná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Hafity

Mě se líbí vlci v rouše beránčím....

No jo, to se hned pozná starší muž vyššího postavení :D;)

Tak se starším ses trefil....:D, ale s tím vyšším postavením jsi to teda hafo přecenil....:nevim:(:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ja len nechcem kritizovat bo každy mame neaky ten vkus ale tak na toto by som len zatlieskal a je toho vela čo s takto vidi po cestach dobre može byt prečo nemavaju zrazy aj neaky takyto fanušici tohoto typu tuningu stalo by to za pohlad a mnohym by monžo išly aj slzy do tvare pri tych pohladoch....:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jednu stranu tuzing, na druhou stranu ale i obdiv toho chlapíka s 205kou se do takové věci pustit - když pominu všechny estetický stránky jeho auta tak ta "přítlačná lyžina" jako kus vypadá celkem dobře.. já když zkoušel trochu srovnat všechny možný promáčkliny a rýhy na mým předchozím vozítku (š. favorit) tak sem nad tím tejden brečel, abych po nástřiku zjístil že prostě tmelit neumím a ještě k tomu mi namíchali špatnou barvu, takže výsledek je snad ještě horší než předtím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...