Přejít na obsah
rimmer

Žárovky do světel..jaké?

Recommended Posts

Nazdarek panove. Chci se zeptat, jake zarovky sou do prednich svetlometu. Mam to par dni a nemam k tomu zadne zarovky nahradni, tak si chci koupit, clovek nikdy nevi(a nechce se mi vytahovat zarovky ktere tam asou abych zjistil typ :). Jinak do zadnich svetel to bude asi std. jako u jinych, treba 405 apod predpokladam ze??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

No joo, uz to pisu ;) Vzadu jich je celkem 5 kusu, z toho 3x 21W (blinkr-asi zluta, zpatecka a mlhovka), 1x 5W (obrysove svetlo) a 1x 21/5W (brzdy-dvouvlaknova). Nic neobvykleho :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Malinke zpresneni k Dydzejovi: vcera jsem se koukal a je to tak, jak pises, ale zarovka na blinkr je normalni bila 21W a ta dvouvlaknovka na brzdy je 21/4W. A maji to docela pekne udelany, je to snadny na vymenu, pekne se vynda cela zadni stena toho svetla se vsema zarovkama a je to...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Petr605: no ja jsem se koukal do katalogu, tam je 21W zluta a brzdova je 21/4W. Pak jsem se koukal do ty francouzsky knizky a tam je 21/5W. No a pak jsem se koukal na internet, co je v nasich krajinach nejdostupnejsi a vyslo mi 21/5W. Tak jsem to sem napsal, lepsi je byt vic videt :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tak to tak vidim..moje otazka spise smerovala na kontrolu povinne vybavy..,,az mi neco nebude sviti, tak to proste vytahnu, a dam tam tu stejnou dobrou..a nebudu resit kde co je..kus za kus :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejlepší řešení, vybavení krabiček je jen třeba doplnit o žárovky H1. Teď jsem koupil 4 nové H1 a 12/55W + 30% a svítí to trochu líp, ale je třeba koupi bílé žárovky, maximálně lehce nažloutlé (opravdu to líp svítí v mlze a v dešti. Jinak někde na netu jsem četl, jak levně udělat Xenony aniž bys kupoval nové světlomety.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To Dydzej: V tom mym tam asi ma byt bila, podle polohy tech cudliku na aretaci. Ted si nejsem jistej, ale ty zluty nemaji ty cudliky primo naproti sobe, ne? V tom panylku se svetlama jsou naproti sobe, schvalne jsem se koukal, jestli to tam neni nejak zpraseny a neni. Ale stejne mi pripada, ze blikani neni ve dne moc dobre videt...

A v tech brzdach mam ty jak jsem psal, jak jsou dostupne uvidim, az je budu shanet nove.:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pánové, já mám na 605 2,5 TD z 95 roku po dvou H7. Takže doporučoji protlačit ruku k světlometům, pootočit oním celkem dost držícím krytem a na žárovku kouknou in natůra

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku