Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

3 postřehy z havárie


Ota

Recommended Posts

S 607mou jezdím cca 2x do měsíce, včera jsem s ní vyjel, hlavně proto, že jsem měl zablokovaného BXe... a odpoledne na Koněvce jsem dával přednost chodci, když to do mě zezadu napálil Superb...

-už jsem skoro stál, ale při nárazu se uvolnily brzdy, zhasnul motor a auto poodjelo asi 10 metrů...

-když jsem se vzpamatoval, zjistil jsem, že jsem odpoutaný... pás byl sice zaseklý, ale už nebyl zacvaknutý...

-auto samo ihned telefonovalo na policii...

Tak to je vše. Už vím, že jsem měl toho BXe radši vytáhnout...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tak to je fakt zajímavý, to bych rád věděl kde se takový věci člověk dozví aniž by musel bourat :) to jezdíš s autem a ani nevíš co to všechno umí. O tomhle kolega co jsem mu teď pomáhal s prodejem jeho 607ky určitě taky nevěděl jaký má chytrý auto ;)

Jo ještě by mě zajímalo jakou policii to auto volalo, ty tam máš nastavenou policii ČR? Nebo to volá automaticky 112...

[upravil dne 22/12/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

S 607mou jezdím cca 2x do měsíce, včera jsem s ní vyjel, hlavně proto, že jsem měl zablokovaného BXe... a odpoledne na Koněvce jsem dával přednost chodci, když to do mě zezadu napálil Superb...

-už jsem skoro stál, ale při nárazu se uvolnily brzdy, zhasnul motor a auto poodjelo asi 10 metrů...

-když jsem se vzpamatoval, zjistil jsem, že jsem odpoutaný... pás byl sice zaseklý, ale už nebyl zacvaknutý...

-auto samo ihned telefonovalo na policii...

Tak to je vše. Už vím, že jsem měl toho BXe radši vytáhnout...:nevim

No, to je teda pěkný, to by se v 604 nemohlo stát...

Takže srážka vyšší třídy - Superb...

No, Oto, a je vůbec nutný, abys v tom autě ještě byl? Nebude za chvíli jezdit samo?

P.S. Jak ti to zbořili? Hodně? Bude foto? Kdo to ustál lépe, 607 nebo Škoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

No, to je teda pěkný, to by se v 604 nemohlo stát...

Takže srážka vyšší třídy - Superb...

No, Oto, a je vůbec nutný, abys v tom autě ještě byl? Nebude za chvíli jezdit samo?

P.S. Jak ti to zbořili? Hodně? Bude foto? Kdo to ustál lépe, 607 nebo Škoda?

Proto mám radši starší auta, kde má řidič opravdu ještě nějakou "práci" :D

Jo srážka vyšší třídy... myslím, že škoda na obou autech bude obdobná, fotku nemám, ale už je to v Autospolu a předběžná cena je 170tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Proto mám radši starší auta, kde má řidič opravdu ještě nějakou "práci" :D

Jo srážka vyšší třídy... myslím, že škoda na obou autech bude obdobná, fotku nemám, ale už je to v Autospolu a předběžná cena je 170tis.

To měl asi p.Pikal radost, co. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Proto mám radši starší auta, kde má řidič opravdu ještě nějakou "práci" :D

Jo srážka vyšší třídy... myslím, že škoda na obou autech bude obdobná, fotku nemám, ale už je to v Autospolu a předběžná cena je 170tis.

Já myslím, že v tomhle případě bylo lépe jet 607ou, protože to auto je v podstatě rozumně opravitelné tak, aby se to Tebe a Tvých financí nijak zásadně nedotklo. Kdyby Ti SUPERB Vlítl do 504ky, asi by dopadla vzhledem k jejímu stáří mnohem hůř a co se týče nějakýho plnění od pojišťovny, víme asi oba, jak by to dopadlo, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Radost měli určitě větší než já...že si zase vydělaj na konto pojišťovny...:)

Stylem nikam nepospíchat.

No i když nevím, posledně jsem viděl, že časové sazby jsou stanovené přesně výrobcem, z čehož mi vyplynulo, že když něco budou vyměňovat, mají stanovený přesně čas za jaký to stihnou - když ne, jejich smůla, protože za to zákazník nemůže že jsou neschopní.

Snad jsem to pochopil dobře.

P.S. 304 nic - neozval se (dali mu mé číslo) a přímo jsem tam nechtěl na něj čekat, ale prý tam taky jezdí 607ou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Taky jsem mu říkal, že kdyby mi takhle vlítl do jedné z 504ek, tak že bych nebyl vůbec tak příjemný...jak píše Medvěd, na 607mu jsou díly a komplet to zaplatí pojišťovna...

To jo.

No v tom Autospolu asi tak před rokem opravovali tu nabořenou Tagoru... A docela se jim to povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

taky doufám, že se jim to povede, 607ma se trochu zavlnila v bocích...:D

http://www.hosna.cz/img/DSC01831.JPG

http://www.hosna.cz/img/DSC01833.JPG

[upravil dne 27.12.07 Ota]

To teda vypadá drsně.

No to si pohrajou s magnetem při vyrovnávání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Taky jsem mu říkal, že kdyby mi takhle vlítl do jedné z 504ek, tak že bych nebyl vůbec tak příjemný...

Myslím, že by se nehodilo slovo o příjemnosti - myslím že by byl rád kdyby ti utekl a přežil... :grr

Původně zaslal: BOSSCZ

Jak dopadl "český vůz" značky německé? :D :D :D

To asi Ota nehodlal fotit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ota

Taky jsem mu říkal, že kdyby mi takhle vlítl do jedné z 504ek, tak že bych nebyl vůbec tak příjemný...

Myslím, že by se nehodilo slovo o příjemnosti - myslím že by byl rád kdyby ti utekl a přežil... :grr

Původně zaslal: BOSSCZ

Jak dopadl "český vůz" značky německé? :D :D :D

To asi Ota nehodlal fotit... ;)

i to moje auto fotil viník... fotky toho superbu nemám, ale rozbil kapotu, nárazník, příčku, jedno světlo, vytekl mu chladič...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...