Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehoda mého kamaráda - člena P-C


Marcel505

Recommended Posts

Hlavně, že se Sharlatanovi nic nestalo, to je základ a 505tka se nějaká třeba sežene... Je smutný, že mu pojišťovna nedá takřka nic, ale tak to prostě je a bude se starejma plečkama (už i 406tka se řadí do té skupiny). Jinak se mi moc líbí, jak se tu rozjela debata ohledně mladých floutků v autech od rodičů ... Osobně bytostně nesnáším toto přirovnání, protože jsem taky mladý floutek a i když jsem od rodičů jakési zajištění do života dostal, tak rozhodně nepatřím mezi ty, kteří lusknou prstem a dostanou, nač ukážou, prostě si na vše "poctivě:D" vydělávám a kdybych nerekonstruoval byt (cca 500000,-), tak tyto peníze vynaložím do auta a bylo by to patrně 3kový, nebo 5tkový báwo. A už vidim, jak lidi, kteří vědí, že ještě studuju by na mě koukali sjrze prsty a říkali by si "á, panáček dostal kešeň od rodičů" ... protože nikoho nenapadne, že při studiu by se dalo vydělat třeba i 30k měsíčně (a to si myslím, že neni nijak horentní suma) ... Prostě lidi by se podle aut neměli soudit (ikdyž to občas trochu láká, protože nejčastěji po praze eviduju jízdu po kolejích majiteli baworů, audin, mercedesů atp...). Prostě bych kategoricky netvrdil věty typu:"ten mladej pičus dostane na nový od papá" ... může to tak být, ale ani nemusí, zrovna tak si mohl vzít na auto půjčku a může ho splácet ještě 10let... A že nedá člověk přednost, to se může stát každému!!!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Hlavně, že se Sharlatanovi nic nestalo, to je základ a 505tka se nějaká třeba sežene... Je smutný, že mu pojišťovna nedá takřka nic, ale tak to prostě je a bude se starejma plečkama (už i 406tka se řadí do té skupiny). Jinak se mi moc líbí, jak se tu rozjela debata ohledně mladých floutků v autech od rodičů ... Osobně bytostně nesnáším toto přirovnání, protože jsem taky mladý floutek a i když jsem od rodičů jakési zajištění do života dostal, tak rozhodně nepatřím mezi ty, kteří lusknou prstem a dostanou, nač ukážou, prostě si na vše "poctivě:D" vydělávám a kdybych nerekonstruoval byt (cca 500000,-), tak tyto peníze vynaložím do auta a bylo by to patrně 3kový, nebo 5tkový báwo. A už vidim, jak lidi, kteří vědí, že ještě studuju by na mě koukali sjrze prsty a říkali by si "á, panáček dostal kešeň od rodičů" ... protože nikoho nenapadne, že při studiu by se dalo vydělat třeba i 30k měsíčně (a to si myslím, že neni nijak horentní suma) ... Prostě lidi by se podle aut neměli soudit (ikdyž to občas trochu láká, protože nejčastěji po praze eviduju jízdu po kolejích majiteli baworů, audin, mercedesů atp...). Prostě bych kategoricky netvrdil věty typu:"ten mladej pičus dostane na nový od papá" ... může to tak být, ale ani nemusí, zrovna tak si mohl vzít na auto půjčku a může ho splácet ještě 10let... A že nedá člověk přednost, to se může stát každému!!!:roker

Zavisi jak si sikovny, ja tiez robim popri studiu ale neni som z tych co si kupia auto(nieco novsie) a vozia sa. Ja si chcem aj nieco odrobit na tom aute(povrtat sa v motore, vymenit naplne a ine...) a potom viem ako si mam ten aftak vazit, ked pomyslim kolko som sa na nom nadrel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prazak vide von z mesta a co urobi.,..no sposobi dopravnu nehodu...

to iste je aj u nas....Bratislavaci su mimo Ba a nevedia co od dobroty...robia hluposti jednu za druhou.....Frajeri su len vo svojom meste ,ale ked su mimo tak konec.....vsetci utekajme

podla foto vidim ze to musela byt docela velka šlehovica....

skoda, ale hlavna vec ze je vsetko ok.a ziadna ujma na zdravy ci na zivotoch...

KEĎ NEJDE O ŽIVOT, IDE O HOVNO !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Zavisi jak si sikovny, ja tiez robim popri studiu ale neni som z tych co si kupia auto(nieco novsie) a vozia sa. Ja si chcem aj nieco odrobit na tom aute(povrtat sa v motore, vymenit naplne a ine...) a potom viem ako si mam ten aftak vazit, ked pomyslim kolko som sa na nom nadrel....

Souhlasím, asi idea každého druhého, ale v dnešní době je to skoro fakt o tom, že místo toho hrabání se v autě by sis vydělal na krásný a možná i drahý auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: peco

Zavisi jak si sikovny, ja tiez robim popri studiu ale neni som z tych co si kupia auto(nieco novsie) a vozia sa. Ja si chcem aj nieco odrobit na tom aute(povrtat sa v motore, vymenit naplne a ine...) a potom viem ako si mam ten aftak vazit, ked pomyslim kolko som sa na nom nadrel....

Souhlasím, asi idea každého druhého, ale v dnešní době je to skoro fakt o tom, že místo toho hrabání se v autě by sis vydělal na krásný a možná i drahý auto...

me by to ani nebavilo mít nauto za milion, páč tam clovek nic sám neudělá ikdyž to u hodne novejsich aut, jezdit snim treba i jo, to urcite ale chtěl bych i něco na čem je nějakaá práce prostě podle mně už to k tomu patři a má člověk k tomu autu pak věří vztah..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

hlavne ze se nikomu nic nestalo !!

s tema prazaka je to diskutabilni, statisticky v praze je centrala mnoha firem s pusobnosti po cele republice a zamestnanci techto firem do prahy dojizdi, myslim ze zdaleka ne v kazdem autaku s prazskou RZ sedi nutne ridic prazak :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: MichalTalbot

Podle fotek bych řekl, že ta 505ka už byla celkem nahnilá, ...

Právě že ani ne, co jsem jí já pár měsíců předtím viděl, vypadala na svůj věk dobře.

No zvenku možná vypadala slušně, ale když se pořádně podívám na ten plech kolem vypadlého PP světla a na kousky nosníku atd., tak to teda bylo zdravý tak možná zvenku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bure_406

hlavne ze se nikomu nic nestalo !!

s tema prazaka je to diskutabilni, statisticky v praze je centrala mnoha firem s pusobnosti po cele republice a zamestnanci techto firem do prahy dojizdi, myslim ze zdaleka ne v kazdem autaku s prazskou RZ sedi nutne ridic prazak :cool:

Nechtěl jsem upozornit že to auto bylo pražský, ale v tý době, kdy se to stalo, byla značka 8A0 poměrně čerstvá. Takže myšleno jako že to auto na nový SPZ jezdilo chvilku...

Původně zaslal: MichalTalbot

No zvenku možná vypadala slušně, ale když se pořádně podívám na ten plech kolem vypadlého PP světla a na kousky nosníku atd., tak to teda bylo zdravý tak možná zvenku ;)

:roll Jak konkrétně přesně na tom byla nevím, až tak jsem to tenkrát nezkoumal, každopádně to bylo auto na denní ježdění a starý modely reznou trochu víc než nový.

Původně zaslal: Hhonza

Jinak jsem se pozastavil nad tím, jak autor psal, že ta oktávka co jela za ním si taky myslela že BMW dá autu přednost...tak co potom dělal její řidič, když to vypadá dle fotek, že je tam taky nabořená? Nebo to je optický klam?

Jo Oktávka je taky nabořená, ale pokud si to dobře pamatuju, tak ta Oktávka snad čekala až BMW odbočí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...