Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

F**K OFF bodovej systém, aneb kolik máte bodů??


Neon

Recommended Posts

Já svoje auto nikdy neřídím, řídí za mě osoba blízká :D

Na vysvětlování nechodím, bo jezdím se sundaným stínítkem, takže mi není vidět do obličeje, takže mě ani zbytečně nepředvoláváj :roll

A kdyby předvolali, tak pošlu dopis, že podle paragrafu xx/yyyy nebudu vypovídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre, cajt vo tom ví prdlačku ... body se přidělují až na magistrátu! A správně je, že se body přidělují a ne, jak se někdo domnívá odebírají ... Jinak body jsou uděleny za přestupek, ke lterému se delikvent přiznal (zaplatil pokutu), takže je kravina mít body, o kterých nevíme ... maximálně lze zapomenoput, to je pravda ;) Jinak od magistrátu mi nic nepřišlo, tam jsem šel dobrovolně, abych se informoval, protože jsem měl tucha, že by tam něco mohlo být za ty přestupky placené u MP(měšťáci) v srpnu a eljhle - byla nadílka... Jel jsem z práce jak připosran největší ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Petre, cajt vo tom ví prdlačku ... body se přidělují až na magistrátu! A správně je, že se body přidělují a ne, jak se někdo domnívá odebírají ... Jinak body jsou uděleny za přestupek, ke lterému se delikvent přiznal (zaplatil pokutu), takže je kravina mít body, o kterých nevíme ... maximálně lze zapomenoput, to je pravda ;) Jinak od magistrátu mi nic nepřišlo, tam jsem šel dobrovolně, abych se informoval, protože jsem měl tucha, že by tam něco mohlo být za ty přestupky placené u MP(měšťáci) v srpnu a eljhle - byla nadílka... Jel jsem z práce jak připosran největší ... :nevim

to byl dopravak .

je fakt že si to s přidelovanim a odebiranim bodu pletu , to víš nepotkává mě to tak často , ještě že tě mame abys nas informoval:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Petre, cajt vo tom ví prdlačku ... body se přidělují až na magistrátu! A správně je, že se body přidělují a ne, jak se někdo domnívá odebírají ... Jinak body jsou uděleny za přestupek, ke lterému se delikvent přiznal (zaplatil pokutu), takže je kravina mít body, o kterých nevíme ... maximálně lze zapomenoput, to je pravda ;) Jinak od magistrátu mi nic nepřišlo, tam jsem šel dobrovolně, abych se informoval, protože jsem měl tucha, že by tam něco mohlo být za ty přestupky placené u MP(měšťáci) v srpnu a eljhle - byla nadílka... Jel jsem z práce jak připosran největší ... :nevim

Neone, hlavne vopatrne at muzes jeste legalne odvizt rodinu do porodnice:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOE ... :grr:) Mě to potkalo taky poprvý (a už takto ve velkym)... Jsem si jenom v srpnu na magistrátu zjišťoval info (pouze telefonicky), jak že to vlastně je, protože každej tvrdil něco jinýho, takže nějaký info, jak to s bodama funguje jsem měl, ale raději bych bral mít pouze ty informace, než takovou nechtěnou sbírku. Stejně na sbírku bodů dneska žádná baba neletí, prej frčej motýli, nebo co??? :roll:roll:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

WOE ... :grr:) Mě to potkalo taky poprvý (a už takto ve velkym)... Jsem si jenom v srpnu na magistrátu zjišťoval info (pouze telefonicky), jak že to vlastně je, protože každej tvrdil něco jinýho, takže nějaký info, jak to s bodama funguje jsem měl, ale raději bych bral mít pouze ty informace, než takovou nechtěnou sbírku. Stejně na sbírku bodů dneska žádná baba neletí, prej frčej motýli, nebo co??? :roll:roll:)

teď frčí miminka.:papa

:xvul apropo , Dundeemu jsem dělal malou anketku před porodem , mohu i tobě?:mrk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

WOE ... :grr:) Mě to potkalo taky poprvý (a už takto ve velkym)... Jsem si jenom v srpnu na magistrátu zjišťoval info (pouze telefonicky), jak že to vlastně je, protože každej tvrdil něco jinýho, takže nějaký info, jak to s bodama funguje jsem měl, ale raději bych bral mít pouze ty informace, než takovou nechtěnou sbírku. Stejně na sbírku bodů dneska žádná baba neletí, prej frčej motýli, nebo co??? :roll:roll:)

tak si to tak neber, hold budes muset trochu ubrat a jinak miminka sou fakt v kurzu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Neon

Petre, cajt vo tom ví prdlačku ... body se přidělují až na magistrátu! A správně je, že se body přidělují a ne, jak se někdo domnívá odebírají ... Jinak body jsou uděleny za přestupek, ke lterému se delikvent přiznal (zaplatil pokutu), takže je kravina mít body, o kterých nevíme ... maximálně lze zapomenoput, to je pravda ;) Jinak od magistrátu mi nic nepřišlo, tam jsem šel dobrovolně, abych se informoval, protože jsem měl tucha, že by tam něco mohlo být za ty přestupky placené u MP(měšťáci) v srpnu a eljhle - byla nadílka... Jel jsem z práce jak připosran největší ... :nevim

Neone, hlavne vopatrne at muzes jeste legalne odvizt rodinu do porodnice:D

na to je tusim vyjimka, neee? neco jako poskytovani prvni pomoci a odvraceni skod na zdravi, to se nejaky ten prestupek zkousne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Jenže on je problém v tom, že v Jungmannově není žádná MP a nebude Tě ani MP předvolávat, ale odbor dopravy v příslušném okrese a tam pokud ti přijde obsílka, tak datum doručení se bere den uložení na poště:roker A pokud nehodláš na místě zaplatit, tak si vezmou příslušné informace a taky už to neřeší a předají tě do správního řízení odboru dopravy, kde to potom může přijít hodně draho, kor když víš, že si něco fakt udělal.

To Neon: o bodech by tě měli sami vyrozumět do jednoho roku, jak ukládá zákon;)

Pokud jsem četl dobře, tak Neon nešel na MP do Jungmannky, ale na Magistrát. A podle mě ti řeknou, kolik máš bodů jen na tvou vlastní žádost po zaplacení poplatku za kolek nebo tak nějak. O tom, že by to sami měli posílat nic nevim a nikdy mi zatim nic nepřišlo a to už je více než rok od zavední bodovýho systému, takže dle mě nic neposílají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Jo a pokud to projde v zákoně (mluví se o novele už dlouho), tak už se nikdo na osobu blízkou nevymluví. Tak abysme si na to začali zvykat... :nevim

aaaale porad tam zustava dira, takze pokud nebude clovek na fotce jasne k poznani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Stifler

Jo a pokud to projde v zákoně (mluví se o novele už dlouho), tak už se nikdo na osobu blízkou nevymluví. Tak abysme si na to začali zvykat... :nevim

aaaale porad tam zustava dira, takze pokud nebude clovek na fotce jasne k poznani...

jj, pořád tam budou nějaký díry, stejně jako ve všech zákonech.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4body, 2500,- za jeden přestupek. Po 3letech co jsem měl řidičák jsem dostal poprvý pokutu za rychlost. Změřili mě v obci 100m před značkou konce obce,kde je jedna benzína,parkoviště a u něj prodejna,takže přehlednej úsek. Údajně jsem jel 73km/h. Pospíchal jsem do vedlejší vesnice, kde je LPG stanice, než mi zavřou. Ty body mě tak netočili, ta pokuta naštvala. ALe nejvíc jsem měl staženou prdel z toho,že pokud během 12 měsíců po sobě jdoucích udělám stejnej přestupek, tak mi seberou řidičák. Teď už je to naštěstí v suchu. Vždycky se naštvu,když si na to vzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...