KoNG Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 ticcino: a to je takový problém před každým naložením zmáčknout tlačítko aby se odemklo celý vozidlo ? Nebo to je blokovaný i přes to ? Já bych rozhodně do elektriky moc nevrtal Citovat
permonik7 Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: KoNG ticcino: a to je takový problém před každým naložením zmáčknout tlačítko aby se odemklo celý vozidlo ? Nebo to je blokovaný i přes to ? Já bych rozhodně do elektriky moc nevrtal No on prave Ekino psal, ze pokud prijede pro kolegu, auto je nastartovane a zamcene, tak kdyz zmackne tlacitko CZ tak se mu auto nejdrive zamkne a pak ho musi podruhe zmacknout, aby se mu odemklo. Podle me se to cele chova nejak divne, asi bych na to nechala mrknout chlapce v servisu;) [upravil dne 2/3/08 permonik7] Citovat
Escaper Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Podle me tam bude nejaka zavada, jak jiz psal stanisko podle el. schematu je to nemozne. Budto to bude neco mechanickeho nebo nekde nejaky zkrat nebo prechoovy odpor nekde... Citovat
Guest stanisko Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: permonik7 Původně zaslal: KoNG ticcino: a to je takový problém před každým naložením zmáčknout tlačítko aby se odemklo celý vozidlo ? Nebo to je blokovaný i přes to ? Já bych rozhodně do elektriky moc nevrtal No on prave Ekino psal, ze pokud prijede pro kolegu, auto je nastartovane a zamcene, tak kdyz zmackne tlacitko CZ tak se mu auto nejdrive zamkne a pak ho musi podruhe zmacknout, aby se mu odemklo. Podle me se to cele chova nejak divne, asi bych na to nechala mrknout chlapce v servisu;) [upravil dne 2/3/08 permonik7] tak to je chyba niekde medzi volantom a sedadlom....ked je auto zamknute a stlacim tlacidlo CZ tak sa mi odomkne....ina alternativa je daka anomalia... Citovat
ekino Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: permonik7 Původně zaslal: KoNG ticcino: a to je takový problém před každým naložením zmáčknout tlačítko aby se odemklo celý vozidlo ? Nebo to je blokovaný i přes to ? Já bych rozhodně do elektriky moc nevrtal No on prave Ekino psal, ze pokud prijede pro kolegu, auto je nastartovane a zamcene, tak kdyz zmackne tlacitko CZ tak se mu auto nejdrive zamkne a pak ho musi podruhe zmacknout, aby se mu odemklo. Podle me se to cele chova nejak divne, asi bych na to nechala mrknout chlapce v servisu;) este mali detail, mne sa auto nezamkne ked sa pohnem,touto funkciou moje auto nedisponuje, skratka mam asi iba klasicky central. Takze ja kdyz pridu pro kolegu auto je stale odomcene, ale je zamknuty kufor. [upravil dne 2/3/08 permonik7] Citovat
ekino Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 este mali detail, mne sa auto nezamkne ked sa pohnem,touto funkciou moje auto nedisponuje, skratka mam asi iba klasicky central. Takze ja kdyz pridu pro kolegu auto je stale odomcene, ale je zamknuty kufor. Citovat
Guest stanisko Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: ekino este mali detail, mne sa auto nezamkne ked sa pohnem,touto funkciou moje auto nedisponuje, skratka mam asi iba klasicky central. Takze ja kdyz pridu pro kolegu auto je stale odomcene, ale je zamknuty kufor. ahaaaa...tak to je o inom... a ked stalcis v aute tlacidlo CZ tak sa ti auto zamkne a potom odomkne ale aj s kufrom... Citovat
Leos Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Zamykáním auta po rozjezdu disponuje většina P307, ale musí ho mít zapnuté v BSI a pak podržením 5s talačítka s klíčem aktivovat/deaktivovat. Citovat
Guest stanisko Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: Leos Zamykáním auta po rozjezdu disponuje většina P307, ale musí ho mít zapnuté v BSI a pak podržením 5s talačítka s klíčem aktivovat/deaktivovat. no to uz som ani nespominal....kedze som myslel ze sa to uz uvadzalo....stretol som sa dokonca aj s 307-kou ktora nemala CZ...bolo dorobene a potom mozu nastat rozne problemy Citovat
Ticcino Odesláno 2. březen 2008 Autor Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: KoNG ticcino: a to je takový problém před každým naložením zmáčknout tlačítko aby se odemklo celý vozidlo ? Nebo to je blokovaný i přes to ? Já bych rozhodně do elektriky moc nevrtal No, to je právě to. Pokud není aktivované automatické zamykání dveří při jízdě (stisknutím tlačítka na palubce na 5sekund), tak při jízdě se \"zamkne\" (přestane to reagovat na kliku) jen kufr a to tak, že nejde otevřít zvenku, dokud se nezastaví a neotevřou dveře. Nebo je možno stisknout tlačítko na palubce, které však nejdříve zamkne celé auto (neboť je v tu chvíli odemčené (krom toho kufru)). Pak se musí stisknout znova a vše, včetně kufru se odemkne. Druhá možnost je, že je aktivní automatické zamykání, čili při jízdě jsou dveře i kufr automaticky zamčeny. Poté, při zastavení stačí stisknout tlačítko na palubce jen jednou a vše se odemkne (včetně kufru) Možná, že je tahle situace normálním postupem neřešitelná a že se nepočítá s tím, že v průběhu jízdy budou přistupovat pasažéři. Ono v 95% případů je ta funkce zamykání kufru dobrá. S tímhle přistupováním pasažérů asi francouzi nepočítali. Na druhou stranu, které jiné auto tuto funkci (zamykání kufru) má? Ti co ji nemají, tak určitě závidí Jinak u Escortu combi to bylo tak, že kufr šel otevřít klíčem zvenku nebo mechanickou páčkou vedle sedadla řidiče. Citovat
ekino Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: Leos Zamykáním auta po rozjezdu disponuje většina P307, ale musí ho mít zapnuté v BSI a pak podržením 5s talačítka s klíčem aktivovat/deaktivovat. Da sa dodatocne dodelat tato funkcionalita, povolit v BSI? Citovat
marisw Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 aaaaaaaa kurna...funguje mi to....... pocujte...mam 307 sw a podla vsetkeho by to malo mat svetelny senzor......mam aj dazdovy, aj zatmievacie vnutorne zrkadlo...tak usudzujem ze by to mohlo mat aj svetelny...ako to funguje u 307 ,kde je senzor namontovany...potrebujem nejake info Citovat
Ferin007 Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 A ten kolega leze do auta kufrem?? Stejně musíš ty dveře otevřít, resp. odemknout centrálem celý auto, aby on mohl otevřít dveře zvenku. Jinak kufr se nezavře po nastartování, ale po překročení tuším rychlosti 10 km/h. Citovat
ekino Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 neleze kufrem! treba citat celu diskusiu a zistis aky je problem. Inac som sa obejdnal do orig. servisu a budu mi zistovat ci sa da aktivovat auto. zamkinanie pri rozbehu, ked sa to bude dat tak sa vsetko vyriesi, aj to zamkinanie kufra. Citovat
Bohumil Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Nazdar. Nevím, co tu řešíte. Je to nastavený tak, že po překročení rychlosti 30km/h se automaticky zamkne kufr a do té doby, než se otevřou nějaké dveře, je zamčený. Je to udělané kvůli křižovatkovým krádežím. Po zastavení auta stačí trochu otevřít dveře a může se do kufru. Jestli tohle někomu vadí, no, to je možný. Víc by asi vadilo, kdyby někdo na křižovatce ukradl z kufru převážená zavazadla. Mějte se. A od větel \"Go home\" to má kousek dál. [upravil dne 3/3/08 Bohumil] Citovat
Ferin007 Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Původně zaslal: ekino neleze kufrem! treba citat celu diskusiu a zistis aky je problem. Inac som sa obejdnal do orig. servisu a budu mi zistovat ci sa da aktivovat auto. zamkinanie pri rozbehu, ked sa to bude dat tak sa vsetko vyriesi, aj to zamkinanie kufra. Ono se v tom už nedá moc vyznat! Sou toho už tři strany a každej tu sděluje, že mu vadí něco jinýho. A ten zbytek to zas naopak chválí. Jóóó, má to Peugeot zatraceně těžký, aby se zavděčil všem! Citovat
ekino Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Původně zaslal: Bohumil Nazdar. Nevím, co tu řešíte. Je to nastavený tak, že po překročení rychlosti 30km/h se automaticky zamkne kufr a do té doby, než se otevřou nějaké dveře, je zamčený. Je to udělané kvůli křižovatkovým krádežím. Po zastavení auta stačí trochu otevřít dveře a může se do kufru. Jestli tohle někomu vadí, no, to je možný. Víc by asi vadilo, kdyby někdo na křižovatce ukradl z kufru převážená zavazadla. Mějte se. A od větel \"Go home\" to má kousek dál. [upravil dne 3/3/08 Bohumil] Ked budes kazdy den brat postupne 3 kolegov do prace a zakazdym musis otvorit a zavriet dvere, tak ta to po chvili prestane bavit. Citovat
Ferin007 Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Původně zaslal: Bohumil Nazdar. Nevím, co tu řešíte. Je to nastavený tak, že po překročení rychlosti 30km/h se automaticky zamkne kufr a do té doby, než se otevřou nějaké dveře, je zamčený. Je to udělané kvůli křižovatkovým krádežím. Po zastavení auta stačí trochu otevřít dveře a může se do kufru. Jestli tohle někomu vadí, no, to je možný. Víc by asi vadilo, kdyby někdo na křižovatce ukradl z kufru převážená zavazadla. Mějte se. A od větel \"Go home\" to má kousek dál. [upravil dne 3/3/08 Bohumil] Mně to taky takle naprosto vyhovuje! Jediná situace, kdy mně to vadí, je např. na parkovišti, když popojedu, abych nabral někoho, kdo třeba vracel vozík na \"stanoviště\". Když je dotyčnej netrpělivej a zatáhne za kliku dřív, než stihnu odemčít, tak se to musí opakovat. Jinak myslím, že kufr de odemčít i tlačítkem centrálu. Citovat
Ferin007 Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Původně zaslal: ekino Původně zaslal: Bohumil Nazdar. Nevím, co tu řešíte. Je to nastavený tak, že po překročení rychlosti 30km/h se automaticky zamkne kufr a do té doby, než se otevřou nějaké dveře, je zamčený. Je to udělané kvůli křižovatkovým krádežím. Po zastavení auta stačí trochu otevřít dveře a může se do kufru. Jestli tohle někomu vadí, no, to je možný. Víc by asi vadilo, kdyby někdo na křižovatce ukradl z kufru převážená zavazadla. Mějte se. A od větel \"Go home\" to má kousek dál. [upravil dne 3/3/08 Bohumil] Ked budes kazdy den brat postupne 3 kolegov do prace a zakazdym musis otvorit a zavriet dvere, tak ta to po chvili prestane bavit. A co je jednodušší, než si to deaktivovat?? Citovat
Bohumil Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Ked budes kazdy den brat postupne 3 kolegov do prace a zakazdym musis otvorit a zavriet dvere, tak ta to po chvili prestane bavit. Je třeba poučit kolegy, aby se na odemčení kufru taky podíleli. Prvnímu odemkneš ty, druhýmu odemkne první, ....... Až do plné kapacity auta. :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.