Jump to content
Sign in to follow this  
Guest MMMMM

Navigace do 607

Recommended Posts

Guest MMMMM

Sháním pro známého info.

Má 607 r.v. 2001 dovoz z Francie. Navigace funguje (ve FR) a evropa je pouze v hlavních tazích. Je možné nějak navigaci přehrát nebo sehnat CD a zaktualizovat navigaci, jde i do CZ?

Víte o tom něco více. Nebo firma která by to dokázala přehrát?

[upravil dne 30.11.07 MMMMM]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega v práci teď nedávno kupoval u Domanskýho navigační cd s celou evropou do svojí P607 r.v.2002 (mimochodem jí teď prodává-viz sekce bazar) a má jí tam nahranou. Nevím jestli je to CZ, to jsem si ještě nestačil prohlídnout. Jinak cena byla 9895,-.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trosku nerozumiem ako ta navi funguje. Ked Mam tych 12 cd kde je komplet europa a idem napr zo slovenska do francuzka tak musim v kazdom state menit cd kde je konkretny stat aby ma to navigovalo, alebo na kazdom cd su aj hlavne tahy europy? Aby sme sa rozumely;idem cez rakusko tak vlozim cd rakuska,ked prejdem do nemecka tak musim vlozit cd kde je nemecko atd? Alebo to funguje tak ze ma to naviguje po hlavnych tahoch a je jedno ake cd s krajinou je vlozene a len ked potrebujem podrobnu mapu tak tam musim mat cd s konkretnou krajinou? Dik Moc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkaz je na mapy pro RT3, ve 607 rv 2001 je bud monochrom Siemens -na ten nic není, nebo barevná VDO - Dayton - na ten je slušné pokrytí.

Funguje to tak, že na každém CD (stát nebo skupina států jako třeba Benelux) jsou vždy hlavní tahy, dálnice a 1 třída. Jedu do Fr, strčím CD Fr, najdu přesně místo, u nás to chce najet na první hlavní tah. Navigace sice píše první unmapped ale potom se chytne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×