stalmik Odesláno 18. listopad 2007 Odesláno 18. listopad 2007 Původně zaslal: Pepito Béďa:má to pěkný,decentní zvuk.Nechtěl jsem žádný rachotící lauf Ale od té doby co jsem si ještě namontoval sport.vzduchový filtr,tak už ten výfuk ani neslyším Uvnitř je ten filtr docela dost slyšet ,ale to mi nevadí,spíš naopak.A taky díky těmto drobným úpravám má motor lepší odezvu na akcelerátor od spodních otáček to vše pokud máš v pořádku zapalovací rampu a ne v háji jako já Citovat
Béďa Odesláno 18. listopad 2007 Autor Odesláno 18. listopad 2007 Pe.Tr: ok.. Pepito: taky tam nehodlam davat nic urvanyho, prave proto se chystam na ten Ulter Sport.. sport. vzduchovej mam taky ale jen v origo boxu, pac primy lze blbe odstinit a pak je to spis na skodu.. ale jinak dik za info;) Citovat
Pepito Odesláno 18. listopad 2007 Odesláno 18. listopad 2007 Odstínění jsem zatím neřešil,mám tam docela dost místa a filtr je docela dost daleko [upravil dne 18.11.07 Pepito] Citovat
Fakir Odesláno 18. listopad 2007 Odesláno 18. listopad 2007 Pepito: to je ještě docela dobrý řešení. To je velmi šikovný místo, výhoda aut bez ABS. Citovat
Fakir Odesláno 18. listopad 2007 Odesláno 18. listopad 2007 Původně zaslal: Pepito Tak,tak ABS mám v noze Tak tohle už je diskutabilní... Já si ABSku nemůžu vynachválit. Blbý je to, že jsem kvůli ní musel upravovat angel eyes, aby se tam vůbec vlezly. Citovat
Pepito Odesláno 18. listopad 2007 Odesláno 18. listopad 2007 Původně zaslal: Fakir Původně zaslal: Pepito Tak,tak ABS mám v noze Tak tohle už je diskutabilní... Já si ABSku nemůžu vynachválit. Blbý je to, že jsem kvůli ní musel upravovat angel eyes, aby se tam vůbec vlezly. No jasně,že je ABS lepší než moje noha to já jen tak,aby řeč nestála Citovat
Fakir Odesláno 18. listopad 2007 Odesláno 18. listopad 2007 Původně zaslal: Pepito Původně zaslal: Fakir Původně zaslal: Pepito Tak,tak ABS mám v noze Tak tohle už je diskutabilní... Já si ABSku nemůžu vynachválit. Blbý je to, že jsem kvůli ní musel upravovat angel eyes, aby se tam vůbec vlezly. No jasně,že je ABS lepší než moje noha to já jen tak,aby řeč nestála Však mně je to jasný... :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.