Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Chtěl bych se zeptat počítačových maniaků-je určitě hodně závodních her,ve kterých se objevuje i Peugeot,např.NFS:Underground 1 a 2,v některých hrách Rally se objevuje 206,sem tam i 106.

Ale co třeba modely 205 a 405?

Nebo je třeba hra,kde by byli závodní speciály z Le-Mans?

[upravil dne 11/11/07 Oliver Riedel]

Odesláno
Původně zaslal: Oliver Riedel

Chtěl bych se zeptat počítačových maniaků-je určitě hodně závodních her,ve kterých se objevuje i Peugeot,např.NFS:Underground 1 a 2,v některých hrách Rally se objevuje 206,sem tam i 106.

Ale co třeba modely 205 a 405?

Nebo je třeba hra,kde by byli závodní speciály z Le-Mans?

[upravil dne 11/11/07 Oliver Riedel]

205 byla v Colinovi

Odesláno

No nie su to sice zavody ale pekne modeli 206, 405 a naozaj exkuzivna 306 ktore sa daju pridat do do hry Mafia.

http://mafia.czech-games.net/modelcasinoman.JPG

http://mafia.bonusweb.cz/download/BroukY2k/Auta/Peugeot306.jpg

http://www.mafia-jpas.net/index.php?cars=32

http://www.riroo.estranky.cz/stranka/--modely-auta

http://mafia.bonusweb.cz/download/modely-auta13.htm

atd. staci len googlovat...su ich stovky

[upravil dne 11.11.07 Lavak_Bob]

[upravil dne 11.11.07 Lavak_Bob]

Odesláno
Původně zaslal: Wenouš

Grand turismo 4,tam je pažoutů taky docela dost ale hra je pro PS 2

Jo jo.......asi doma zasednu do trenažéru a trochu si zajezdím s 205 T16 :roker:roker

Odesláno
Původně zaslal: Hadra

:xvul Omlouvám se, ale nechcete prosím změnit ( opravit ) ten titulek? Dyť to je do očí bijící.

Na foru je kde co bijici do oci.. tohle uz asi nikoho nerozhazi ;)

Odesláno
Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: Hadra

:xvul Omlouvám se, ale nechcete prosím změnit ( opravit ) ten titulek? Dyť to je do očí bijící.

Na foru je kde co bijici do oci.. tohle uz asi nikoho nerozhazi ;)

Ale jo, to čtu pořád, ale tohle není i a y, s a z atd. to je jako sních, smíh, svadba atd...:roll

Odesláno
Původně zaslal: Oliver Riedel

Já se omlouvám,původně tam to -ch bylo,ale nebyl sem si jistej,navíc sem si to nedokázal nijak odůvodnit.

Navíc mi to ch přišlo fakt jen jako luštěnina:mad:

V poho, to já jen tak. To víš, máti učitelka....:D

Odesláno
Původně zaslal: AKCZ

ale je jak splasena :) Porad hrabe a musi se drzet ve vysokych otackach... no skoro jako ta moje :D

jako bych uz tohle nekde videl..:D jinak 306 rulezz, vypada tam fakt super..:super

Odesláno
Původně zaslal: AKCZ

ale je jak splasena :) Porad hrabe a musi se drzet ve vysokych otackach... no skoro jako ta moje :D

Povedené! Nejlepší je úsek v čase 3:30-3:40 krááásně se šla nažrat do škarpy. :D

Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Povedené! Nejlepší je úsek v čase 3:30-3:40 krááásně se šla nažrat do škarpy. :D

jj zacatky jsou tezky a skarpa je jejim druhym domovem :D Ale uz se to lepsi.. trochu sem ji nastavil ale jeste bude dlouho trvat nez najdu optimalni nastaveni..

[upravil dne 15/11/07 AKCZ]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...