Oliver Riedel Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Chtěl bych se zeptat počítačových maniaků-je určitě hodně závodních her,ve kterých se objevuje i Peugeot,např.NFS:Underground 1 a 2,v některých hrách Rally se objevuje 206,sem tam i 106. Ale co třeba modely 205 a 405? Nebo je třeba hra,kde by byli závodní speciály z Le-Mans? [upravil dne 11/11/07 Oliver Riedel] Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Původně zaslal: Oliver Riedel Chtěl bych se zeptat počítačových maniaků-je určitě hodně závodních her,ve kterých se objevuje i Peugeot,např.NFS:Underground 1 a 2,v některých hrách Rally se objevuje 206,sem tam i 106. Ale co třeba modely 205 a 405? Nebo je třeba hra,kde by byli závodní speciály z Le-Mans? [upravil dne 11/11/07 Oliver Riedel] 205 byla v Colinovi Citovat
robozv Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Ked chce rally doporucujem Richard Burns Raly lepsia pecka v predaji este nebola a mas tam origo P 206 a da sa vlozit 307 Citovat
Wenouš Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Grand turismo 4,tam je pažoutů taky docela dost ale hra je pro PS 2 Citovat
Lavak_Bob Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 No nie su to sice zavody ale pekne modeli 206, 405 a naozaj exkuzivna 306 ktore sa daju pridat do do hry Mafia. http://mafia.czech-games.net/modelcasinoman.JPG http://mafia.bonusweb.cz/download/BroukY2k/Auta/Peugeot306.jpg http://www.mafia-jpas.net/index.php?cars=32 http://www.riroo.estranky.cz/stranka/--modely-auta http://mafia.bonusweb.cz/download/modely-auta13.htm atd. staci len googlovat...su ich stovky [upravil dne 11.11.07 Lavak_Bob] [upravil dne 11.11.07 Lavak_Bob] Citovat
AKCZ Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 .. chtel jsem sice 306ku ale nebyla Citovat
Bohouš Odesláno 12. listopad 2007 Odesláno 12. listopad 2007 Původně zaslal: Wenouš Grand turismo 4,tam je pažoutů taky docela dost ale hra je pro PS 2 Jo jo.......asi doma zasednu do trenažéru a trochu si zajezdím s 205 T16 :roker Citovat
AKCZ Odesláno 12. listopad 2007 Odesláno 12. listopad 2007 Diky.. a uz jsem nasel i 306ku Maxika Jen co dorazim domu tak ho hned otestuju Citovat
Hadra Odesláno 12. listopad 2007 Odesláno 12. listopad 2007 Omlouvám se, ale nechcete prosím změnit ( opravit ) ten titulek? Dyť to je do očí bijící. Citovat
AKCZ Odesláno 12. listopad 2007 Odesláno 12. listopad 2007 Původně zaslal: Hadra Omlouvám se, ale nechcete prosím změnit ( opravit ) ten titulek? Dyť to je do očí bijící. Na foru je kde co bijici do oci.. tohle uz asi nikoho nerozhazi Citovat
Bohouš Odesláno 12. listopad 2007 Odesláno 12. listopad 2007 hrách je stejně luštěnina, ne ???? :D Citovat
Hadra Odesláno 12. listopad 2007 Odesláno 12. listopad 2007 Původně zaslal: AKCZ Původně zaslal: Hadra Omlouvám se, ale nechcete prosím změnit ( opravit ) ten titulek? Dyť to je do očí bijící. Na foru je kde co bijici do oci.. tohle uz asi nikoho nerozhazi Ale jo, to čtu pořád, ale tohle není i a y, s a z atd. to je jako sních, smíh, svadba atd... Citovat
Oliver Riedel Odesláno 13. listopad 2007 Autor Odesláno 13. listopad 2007 Já se omlouvám,původně tam to -ch bylo,ale nebyl sem si jistej,navíc sem si to nedokázal nijak odůvodnit. Navíc mi to ch přišlo fakt jen jako luštěnina:mad: Citovat
Hadra Odesláno 13. listopad 2007 Odesláno 13. listopad 2007 Původně zaslal: Oliver Riedel Já se omlouvám,původně tam to -ch bylo,ale nebyl sem si jistej,navíc sem si to nedokázal nijak odůvodnit. Navíc mi to ch přišlo fakt jen jako luštěnina:mad: V poho, to já jen tak. To víš, máti učitelka.... Citovat
AKCZ Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 ale je jak splasena Porad hrabe a musi se drzet ve vysokych otackach... no skoro jako ta moje Citovat
Béďa Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 Původně zaslal: AKCZ ale je jak splasena Porad hrabe a musi se drzet ve vysokych otackach... no skoro jako ta moje jako bych uz tohle nekde videl.. jinak 306 rulezz, vypada tam fakt super.. Citovat
Kurt Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 Původně zaslal: AKCZ ale je jak splasena Porad hrabe a musi se drzet ve vysokych otackach... no skoro jako ta moje Povedené! Nejlepší je úsek v čase 3:30-3:40 krááásně se šla nažrat do škarpy. Citovat
AKCZ Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 Původně zaslal: Kurt Povedené! Nejlepší je úsek v čase 3:30-3:40 krááásně se šla nažrat do škarpy. jj zacatky jsou tezky a skarpa je jejim druhym domovem Ale uz se to lepsi.. trochu sem ji nastavil ale jeste bude dlouho trvat nez najdu optimalni nastaveni.. [upravil dne 15/11/07 AKCZ] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.