Přejít na obsah
Kamart

Vyhřívání zadního skla - problém

Recommended Posts

Původně zaslal: Kamart

Mám problém s vyhříváním zadního skla, na zadním skle mi hřejou asi jen 3 horní dráty, jde s tím něco udělat?teda kromě výměny celého skla...

taky se připojuju k otázce...ale tolik mě to netrápí že mi fungujou u mě jen tři prostřední dráty...když to použiju tak tou škvírkou trochu vidím ale jinak to nepoužívám, se radši po:rokerdívám do bočních zrcátek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak takový problém mám taky.Jen,že mi nehřeje ani jedna.Okno zamlžený celý.Zkoušel jsem vodivý hliníkový lak a nic.Pak jsem ještě zkoušel měděné proužky na strany.Opět nic.Napětí tam naměřím,ale stejně mi to nevyhřívá.Tak nevím,vypadá to,že vyhřívání je hotové.Taky bych rád věděl jestli se to dá nějak opravit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mi se to postupně zhoršuje.. teď mi funguje asi polovina proužků. O vodivých lacích jsem slyšel, když se podíváte na ty proužky tak na každém který nefunguje najdete někde malinké místečko kde je přerušený.. to by mělo stačit znova obnovit. Ale ještě jsem to nezkoušel.. jestli někdo uspějete dejte vědět.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest servisman

přesně tak dělal jsem to na svých 2 autech bylo přerušeno vždy 2-5 drátku po opravě šlapaly taky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku