Sign in to follow this  
Followers 0
Horáček

Motor

6 posts in this topic

Zdravím všechny,

mám Peugeot 206, 1.4 benzín, r. v. 1999. Mám jistý problém, cca 1 týden jsem nechal auto odstavené, poté jsem nastartoval a ujel cca 1 km na křižovatku, kde jsem musel zastavit. Na volnoběh mi motor chcípnul (rozsvítila se kontrola řídící jednotky motoru) a poté šel hned nastartovat. Stalo se to ještě 2x a pak, během víkendu, kdy jsem auto intenzivně užíval, už bylo vše v pořádku. Bohužel, tento týden jsem opět 5 dní auto nepoužíval a dnes nastal stejný problém. Nevíte prosím, v čem by mohla být chyba???

Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je pravdou, že jsem bral benzín u pumpy, která patří k Hypernově. Dost lidí už si stěžovalo, že benzín je od těchto pump nekvalitní.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozne je ze ti neak navlhla elektrika alebo nieco podobne mam s tim skusenost(405 SRi) v tomto dazdivom a sichravom pocasi Pocas jazdy sa sa to moze prejavit slabsim tahom a potom to na volnobeh xcipne Ak sa pojazdi teplom od motora sa to vysusi a je vsetko O.K No a ked to znova odstavis na dlhsiu dobu zas sa niekde nakondenzuje voda a znova ten isty problem A aspon mne sa ked motor xcipne rozsvieti sa olej a riadiaca Ale je mozne ze je to aj tim benalom ja len ze som mal podobny problem abolo to vlhkostou a trebars aj v benale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.