Jump to content
Creams

Sání vzduchu po 150x

Recommended Posts

Bohužel jsem bezradný a sháním nějakou inspiraci jak řešit sání vzduchu u Peugeot 2,0XSi celkově je to blbě řešené. Ale celkem mě napadlo zdali nebude mít vliv ten studený vzduch přímo když originálně je předehřaty. A celkem tam vadí také Lanko Plynu

post-0-14109596907837_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokud to nebudes mit dostatecne odstineny tak to bude horsi jak serie, jen to bude mit lepsi zvuk.. :) studenej vzduch by tomu vadit nemel, ba naopak melo by to jit lip od spodu do otacek ale s nejakym znatelnym narustem nekolika PS nepocitej..;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

taky řeším něco podobného, mám P405 sri,takže totožný motor co je na obrázcích nahoře. Mám tam LPG, a mám odstraněnou hadici k sání (viz obrázek), neboť jinak se motor chová dosti chcípavě (LPG nedělá dobře proud vzduchu). Ale zase se mi nelíbí,že motor nasává ohřátý vzduch od motoru,tak bych sání chtěl někam vyvézt. Ale nevím jak může bejt násos maximálně dlouhý, co udělají ohyby apod. Aby se mi pak paradoxně nesnížil výkon a nebo nezvýšila spotřeba. Buď mě napadlo sání vyvézt k ABS ( Na obrázku A) a nebo saní svézt směrem k olejový vaně, proudící vzduch pod autem by měl prostor ochlazovat :myslim (na obrázku B). Nejideálnější by bylo hadici svézt k levému světlu,ale tam je ohřívač plynu,takže je tam dost teplý vzduch a navíc tam není místo.

Máte někdo lepší nápad?

A čím případně ty hadice sání zaizolovat,aby se nohřívaly od motoru?

[upravil dne 7.11.2007 M.a.R.i]

post-0-14109596915651_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

JJ Presne tak je to hadice z zelezarstvi.Me stala 210,-Kc/3m+25,-Kc utahovaci krouzek(ten je pod tou lepenkou-moc netesnil tak sem to radsi prelepil..),Radsi sem dal delsi protoze kdyz neni roztahnuta tak je pevnejsi..Pak to stribrny pres filtr je kuzel kterej m o 4 mm vetsi prumery nahore i dole aby mohl vzduch kolem filtru.Je z lestenyho 2mm nerezu..Ten filtr je KN ale uz shanim novej,na tomhle sem dost zkousel..Muzu dat i fotky jak je hadice vedena a kde konci...

post-0-14109596918433_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: hnjupis

To Hanyss55 to je zamezeni nasavani tepleho od motoru ohrateho vzduchu,ktery ma neblahy vliv na chod motoru..ja to mam reseny tin nerezovym plechem..;)

Díky zase jsem o něco chytřejší :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...