Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

No pánové... po mé zkušenosti tento víkend, jedině antilaser!! Protože MP začíná čím dál více měřit laserem a k tomu je vám detektor úplně na nic... nebo dopadnete jako já!

Odesláno
Původně zaslal: Jirkap

No pánové... po mé zkušenosti tento víkend, jedině antilaser!! Protože MP začíná čím dál více měřit laserem a k tomu je vám detektor úplně na nic... nebo dopadnete jako já!

a jak jsi dopadl ? jen pokuta a body nebo zrovna ridicak pryc ?

O laser jammeru uz taky uvazuju.

Odesláno
Původně zaslal: martin1

Původně zaslal: Jirkap

No pánové... po mé zkušenosti tento víkend, jedině antilaser!! Protože MP začíná čím dál více měřit laserem a k tomu je vám detektor úplně na nic... nebo dopadnete jako já!

a jak jsi dopadl ? jen pokuta a body nebo zrovna ridicak pryc ?

O laser jammeru uz taky uvazuju.

No ŘP mám a body taky... takže asi tak...

Už mám něco vyhlídnuté...

Dobrá stránka je www.antiradary-forum.com

Odesláno

Ahoj,

možná blbá otázka, ale co takhle jezdit podle předpisů ??

To bychom si hodně financí ušetřili. Když tu vidím ceny za ty srandy proti měření rychlosti a pak v jiném případě pokutu + body.

Co vy na to ?? :myslim:myslim

Odesláno
Původně zaslal: svanovsky

Ahoj,

možná blbá otázka, ale co takhle jezdit podle předpisů ??

To bychom si hodně financí ušetřili. Když tu vidím ceny za ty srandy proti měření rychlosti a pak v jiném případě pokutu + body.

Co vy na to ?? :myslim:myslim

nooojooo, to je naaaapad:super

Odesláno

No myslím, že je to každého věc... jestli má nebo nemá antiradar (pasivní detektor) ... no nemůžeš řidiče házet do jednoho pytle...

Jako sorry, když je rovná silnice, nikde nic není a je tam 30 km/hod a měří tam, to je pěkné svinstvo… no a prostě na to mě detektor upozorní ;)

Odesláno
Původně zaslal: Jirkap

No myslím, že je to každého věc... jestli má nebo nemá antiradar (pasivní detektor) ... no nemůžeš řidiče házet do jednoho pytle...

Jako sorry, když je rovná silnice, nikde nic není a je tam 30 km/hod a měří tam, to je pěkné svinstvo… no a prostě na to mě detektor upozorní ;)

Presne tak. V posledni dobe si z mereni delaji business jednotlive obce. Kupuji radary na leasing a pak musi vydelat na mesicni splatky. Meri na mistech, kde to nema nic spolecneho s bezpecnosti provozu - jednoduse se snazi vydelat. Stejne tak soukrome firmy, ktere mereni zprostredkovavaji.

U skoly nebo na miste castych nehod radar nepotkam. Zato na nove ceste mimo mesto, s krasnym povrchem a vyhledem do stran si stoupnou za jediny ker, co tam je :(

Myslim, ze uz je to dost OT. Kazdy ma nejake duvody. Nejsem zadny pirat silnic, ale auto denne potrebuji pro praci a tajk nemuzu "zbytecne" prichazet o body.

Skutecnemu piratovi pasivni antiradar asi stejne nepomuze. Pokud jede nekdo na 70tce 180km/h, sice mu detektor zacne rvat, ale ubrzdit to pravdepodobne nestaci.

Odesláno

Díky za postřehy, ale zpět k tématu! Dostali jsme se tedy k instalaci do prostoru vedle zrcátka. Zkusil jste to někdo? Jak to funguje? Je to spolehlivé? Do pevné sady se mi jít nechce, je to přece jen pálka.

Díky moc

Odesláno
Původně zaslal: Jirkap

No pánové... po mé zkušenosti tento víkend, jedině antilaser!! Protože MP začíná čím dál více měřit laserem a k tomu je vám detektor úplně na nic... nebo dopadnete jako já!

A odkdy se zastavuje měšťákům :D, nebyla jiná možnost, než zastavit, nebo ho přejet.

Odesláno
Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Jirkap

No pánové... po mé zkušenosti tento víkend, jedině antilaser!! Protože MP začíná čím dál více měřit laserem a k tomu je vám detektor úplně na nic... nebo dopadnete jako já!

A odkdy se zastavuje měšťákům :D, nebyla jiná možnost, než zastavit, nebo ho přejet.

Když skočí do vozovky, není jiná možnost ;)

Odesláno
Původně zaslal: XDanielS

Ahoj, používám Valentine ONE asi půl roku a v pohodě.

CO se týče koupě, doporučuju koupit jedině přístroj upravený pro čr.

Díky za postřeh! A používáš vestavěnou sadu nebo za sklem? Informuje dostatečně včas?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...