Přejít na obsah

prazak

Uživatel
 • Počet příspěvků

  26
 • Registrace

 • Poslední návštěva

  Nikdy

O uživateli prazak

 • ID člena 6396
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 1. prazak

  Antiradar na 307sw

  Díky za postřeh! A používáš vestavěnou sadu nebo za sklem? Informuje dostatečně včas?
 2. prazak

  Antiradar na 307sw

  Díky za postřehy, ale zpět k tématu! Dostali jsme se tedy k instalaci do prostoru vedle zrcátka. Zkusil jste to někdo? Jak to funguje? Je to spolehlivé? Do pevné sady se mi jít nechce, je to přece jen pálka. Díky moc
 3. prazak

  Antiradar na 307sw

  Máte někdo zkušenosti s radarovým detektorem na 307sw? Mám strach, jestli nemá pokovené čelní sklo, které by bránilo účinnosti toho detektoru. Díky tipy.
 4. prazak

  Neznáte vrakoviště s 307sw

  Tam jsem už volal a je to celé pryč!
 5. prazak

  Neznáte vrakoviště s 307sw

  Vážně nikdo neznáte žádný vrakáč?
 6. Hledal jsem na internetu stránky vrakovišť, ale nikde žádné kde by měli swčko na rozebrání. Nemáte někdo tip? Jde mi konkrétně o bezpečnostní pásy pro 3. řadu a eventuálně o sedadlo. Velký vrakáč je Autoland.cz, ale tam už zmíněné eswéčko nemaj. Díky moc za rady.
 7. prazak

  Automatické stěrače 307 sw

  OK406: díky - zkusil jsem a funguje to. Jen se mi na skle dělá při stírání takový film, jak se ta voda rozmazává a tak stěrače stírají jak zblázněné hrozně moc. Nevím, čím to je. Asi potřeba vyměnit gumičky... nebo snad odmastit sklo..? Máte s tím někdo zkušenosti - co tzv. tekuté stěrače?
 8. prazak

  Vaše 307: benzín nebo nafta

  Benzín 2.0 100Kw. Je to parádní svezení. Spotřebu opravdu hodně ovlivní styl jízdy - dá se jezdit pod 7 i za 10 Jinak zatím spokojenost, je to velice živý motor.
 9. Kde se dá sehnat vrak 307sw, by mě také zajímalo. Vítě někdo o nějakém vrakovišti?
 10. prazak

  Pásy pro 3. řadu - sw

  To je tedy radost. Ta přestavba mě už pije krev... Neznáte někdo nějaký vrak, ze kterého by se daly ty zadní pásy vyjmout a použít?
 11. prazak

  Pásy pro 3. řadu - sw

  Myslím, že jde velmi dobře použít i pro 3. řadu. Jak to máte ale s těmi postranními?
 12. prazak

  Pásy pro 3. řadu - sw

  Pro 3 sedadla vzadu? Do třetí řady jdou dát přece jen dvě sedadla... Máš tedy po stranách pásy za těmi černými okénky?
 13. :super Tak záslepky jsou pryč!!! Hurá!!! Ze spodu auta se nemá smysl dívat - mrkněte se pod ten kobereček a uvidíte proč Ta lišta, ve které jsou díry je totiž kousek nad plechovou podlahou, skrz ketrou něco uvidí tak možná superman. Ale k věci. Došla mi trpělivost, tak jsem vzal dlátko a kladívko a podebral jsem trochu drasticky jeden ten klobouček, pak jsem tam stračil další dlátko a zapéroval. Najednou to udělalo "PINK" a záslepka celá zdeformovaná vyletěla k nebi ... spíš ke stropu. Ta čuňata na přestavbě je tam normálně ztloukla jako nýty - žádné závity nic - opravdu hrůza. Jsem rád, že jsem se toho zbavil. Teď můžu plně využívat tu super variabilitu. Mám ale ještě dotaz, na který jsem udělal zvl. téma. Jde o to, že ve 3. řadě mám pás jenom shora na stropě a chybí tam ty postranní za zadními okénky. Máte to taky tak? Odpovědi kdyžtak směrujte SEM.
 14. Já jsem to měl s papírováním jednodušší - v bazaru jsem jim řekl, že to koupím, když to přepíší na M1. Akorát jsem to pak musel přivézt jednou na technickou. Dělají to v STK na Jarově - nějaký pan Černý. Můžeš tam zkusit zavolat. Určitě žádné plánky nechtějí a přestavba stála 1.600 - mechanická práce i papírování.
 15. Milí kolegové, kromě záslepek ve 3. řadě, kterých se nemůžu zbavit (odkaz na diskuzi o nich ZDE, jsem zjistil, že během přestavby asi ti holomci odstranili vzadu i pásy. Chci se proto zeptat, jestli je všichni u eswéček ve 3 řadě máte (myslím po stranách pod okénky), nebo máte taky jen pás nahoře ve stropě. Díky
×