Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A DOBRÝ DNY


KaizerSose

Recommended Posts

Napsán autorem KaizerSose

no :) todhle je ale zase trochu arogantní od tebe a to co jsi říkal o těch golfech a o tom a? si ho koupim.. to nemluvim o tom že mě soudíš podle toho kdy jsem se narodil.... doufám že se dostanu někdy na sraz peugeotu... myslim že když tam přijedu nebudeš typovat že to je ten 17nácti letej kaizer sose :cool: ani po tom co se spolu vožerem.. takže je to těžký.. zase je pravda že znám 16stnácti letý magory co si koupí vrak co ani nebrzdí a dělaj bordel... ??

pokud dovolite, rad bych se jeste vyjadril k vyse okopcenemu.. .

muj nazor na golfy je takovy, ze vetsinou je ridi \"problemovy ridic\". Urcite existuji vyjimky, ale troufam si tvrdit, ze jich je dost malo.

Co se tyka toho, ze bych te soudil podle kdy ses narodil s tebou nesouhlasim. Soudim te podle toho, jak se chovas. Ridit v 16, resp. v 17 je proste blbost. Jestli myslis, ze jsou zakony na prd a chces neco zmenit, pokus se udelat neco s tema, ktery svazujou ruce podnikatelum, prosad reformu socialniho systemu.. . Pokud chces riskovat svuj zivot, prosim, tvoje vec.. .

Co se tyka odhadu veku, dnes uz si na to netrofam, protoze napriklad u holek je to dost zradny.. . Vidim super kocku, hadam ji tak na 18 a ona treba jeste chodi na zakladku a je ji 15.. :o

Timto chci jen upozornit rejpaly, ze se nejdriv podivam na obcanku, aby me nezavreli za zneuzivani \"deti\":D:D:D

Add vozrani se: jestli se potkame na nejakem srazu, nebudu se vozirat, protoze i zbytkovej alkohol je mrcha a jestli znas \"schema\" srazu vis, ze se po nocich seda do auta a jezdi se spanilka (v pripade nedele jizda doma).. .

mimochodem, neni nutne, abys na tohle reagoval.

Tak, domluvil jsem.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky myslim, ze to byla klika. Kdyby ses radsi naucil pravopis, abys nedelal hrubky. :)

Jo, a kdyby se neco stalo a zacalo se v tom stourat, tak to neodnese jen ty, ale taky tvoji rodice. Mimochodem, sam bych si radsi pockal a neriskoval odklad.

A co kdyz ma nejakej polda ze ZC Peugeota a navstevuje tyhle stranky? Jak uz nekdo napsal: ...Mlceti zlato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a víte proč jsem toto nazval A DOBRÝ DNY ?! před timdhle forem jsem založil jiný a jmenovalo se BLBY DNY.. víte já vim že jsem měl štěstí a jsem za to strašně rád... nerozdejchal bych to kdybych dostal odklad a hlavně bych je asi uplatil protože bych to prostě nezvládl.. vážim si toho že jsem měl štěstí a je taky pravda že už budu jezdit tak do školy domu a maximálně když fakt budu něco potřebovat.. nebudu ho zbytečně pokoušet znova... jen jsem se zprvu s váma chtěl podělit o tu radost a taky o to jak se to tady dá očurat.. každopádně si toho vážim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

nehodlám tu bejt za lháře.. .takže vy chytrolíni... NEMATE PRO ME PEUGEOTA 205 1,9 GTI řekněme 120 PS ?! nebo jen kastli.. přijedu koupím a ukážu tomu dotyčnému občanský průkaz s tedy klidně vám sem přiložím svoji foto spolu se zbořeným peugeotem.. a nebo jestli se někdo pohybujete v okolí sokolova není problém se sejít na kávu a určitě cestou potkáme nějaké ze stovky lidí kteří to o mě ví a jen nevěřícně kroutí hlavou.. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem voštík

no ty voe!!! kdyz uz jsme u tech penez za totalku, tak by me zajimalo podle ceho to posuzujou.... Ja mam pocit, ze kdyby se nedej buh neco stalo s moji pleckou, tak bych jeste kvuli totalce musel pojistovne doplacet :)

no voštíku :)) hádej co se stalo.. pojiš?ovák přišel.. koukl a řekl totální škoda.. takže dostanu tak 16-20 tis. korun a končim.... :))

no a jinak posuzujou to teda podle toho jaká je nynější tržní hodnota vozidla což peugeot 205 se pohybuje 36-40 tis. :mad: mno jo.. ale těšim se na novýho peugeota... dám mu pořádně zauši a doufám že najaře bude nějakej sraz... rád tam přijedu a fakt bych vás chtěl přesvědčit že to není výmysl... chápu že mi nevěříte ale zároveń mě to sere že sem tu teď za nějakýho malýho cucáka co si tu s váma jen tak píše a snaží se z vás udělat degeše... :( ale určitě se musim podívat na ten sraz !! :))

aspoň bude sranda.. chci vydět ty nevěřící tváře jak se potom najednou promění v takové ty a sakra.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové já jsem certifikovaný uživatel xchatu tudíž informace které jsou tam o mě uvedené musí být pravdivé.. podívejte se na nick KaizerSose

když se zeptáte Fox_M na mě a na to jestli jezdim.. nebo taky Mysteria.. můžete všechny ty lidi najít v místnostech Sokolov Karlovy Vary ;) a mám to !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voštík: ono ti nic moc jiného nezbyde, pojiš?ovák se tě vůbec ptát nebude, jestli mu nějakou totálku \"odkejveš\".

Když mi nastřelili 205-ku (LP roh), napočítal pojiš?ovák cenu opravy 110tis Kč - a základní tabulkovou časovou cenu vozidla 29tis Kč.

S odhlášením to nemá vůbec co společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ho musis presvedcit, ze vlastne ani nepotrebujes novy podbeh a lakovat kde co.Ten polamany naraznik je vlastne jenom lehce prihly, a blatnik neni pomackany, to jsou jen skrabance z predchoziho parkovani. Tobe prece staci jen nova kapota a svetlo a kapotu nalakovat. A to pak vyjde v tech jejich programech jako oprava za 25tis a to ti daji. Ale lepsi nez total za 15t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...