Přejít na obsah
honzyh

Stěrače na 406

Recommended Posts

Ahojte.Chybí mě zadní stěrač.Kmotorek tak je a všechno funguje akorát tam není stěrač.Nevím jaký se kupuje a jak velký má být.Mám 406 v kombíku r.v.1999.A ještě jedna věc-nevíte kde bych sehnal opěrku hlavy na zadní sedadlo?Vůbec tam nejsou.Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: honzyh

Ahojte.Chybí mě zadní stěrač.Kmotorek tak je a všechno funguje akorát tam není stěrač.Nevím jaký se kupuje a jak velký má být.Mám 406 v kombíku r.v.1999.A ještě jedna věc-nevíte kde bych sehnal opěrku hlavy na zadní sedadlo?Vůbec tam nejsou.Díky

K tomu stěrači - nejlépe na vrakáči;

a opěrky - máš tam na ně přípravu? Tj. díry do opěradel? Nebo aspoň pod čalouněním? Jestli ne, tak by to asi byl problém to tam dodělat. Nevím, jestli by se mi chtělo párat opěráky. Pokud tam přípravu máš, tak opět vrakáč. :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U nás se mě zdá žádné vrakoviště na Peugeoty není.Raděj bych ale stejně vzal ten stěrač nový.Je tam vše,jen nevím jakou velikost toho stěrače koupit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No je otázka, jestli ti chybí jen ramínko nebo celý stěrač? Pokud jen ramínko, tak nějaký "uni" určitě seženeš. Pokud ti ale chybí celý stěrač, tak bude asi lepší vzít ten z vrakáče, popř. novej, protože tam cpát něco jinýho... Nevím no :myslim:nevim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: honzyh

U nás se mě zdá žádné vrakoviště na Peugeoty není.Raděj bych ale stejně vzal ten stěrač nový.Je tam vše,jen nevím jakou velikost toho stěrače koupit.

Vrakáč na peugeoty je v Rymicích. Viz zde:

délka origo stěrače je 36 cm a tvarově navazuje na raminko stěrače.

[upravil dne 1.11.2007 jaragi]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku