Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Majitelé čtyř očiček ,kolik nás je ?


Pe.Tr

Recommended Posts

:xvul Tak pro ty co jim tam pořád něco chybí bych vlákno přejmenoval na \"Majitelé šesti očiček, kolik nás je?\"

Mám dotázek, jak se přesně čtyř očka jmenujou? klidně i nápis z francouzský krabice.....

Google a ebay.com a .fr po zadání front fog lights for peugeot 406 zarytě mlčí nebo hází nějaké chujoviny v nejlepším případě obyč mlhovky

Omluvte mou angličtinu závada není na vašem přijímači :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

:xvul Tak pro ty co jim tam pořád něco chybí bych vlákno přejmenoval na \"Majitelé šesti očiček, kolik nás je?\"

Mám dotázek, jak se přesně čtyř očka jmenujou? klidně i nápis z francouzský krabice.....

Google a ebay.com a .fr po zadání front fog lights for peugeot 406 zarytě mlčí nebo hází nějaké chujoviny v nejlepším případě obyč mlhovky

Omluvte mou angličtinu závada není na vašem přijímači :papa

jestli ti to pomůže:myslim

post-0-14109604539925_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

:xvul Tak pro ty co jim tam pořád něco chybí bych vlákno přejmenoval na \"Majitelé šesti očiček, kolik nás je?\"

Mám dotázek, jak se přesně čtyř očka jmenujou? klidně i nápis z francouzský krabice.....

Google a ebay.com a .fr po zadání front fog lights for peugeot 406 zarytě mlčí nebo hází nějaké chujoviny v nejlepším případě obyč mlhovky

Omluvte mou angličtinu závada není na vašem přijímači :papa

ahoj,ono najít se to dá,prohledej fórum a najdeš tuším i krabici jak to vypadá,tak bych je chtěl,ale 12 klacků za nový rozhodně dát nemíňím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: ladosak

Nechcete to někdo namontovat na nový ksicht? Ať mám představu jak to vypadá,a mněl zase o čem přemýšlet?;)

nanovej to nedostanes kvuli vykroji v narazniku

všechno jde. ale musel by trošku povařit a dotvarovat naraznik.

[upravil dne 6.2.2009 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

tak se me podaril menší zazrak , podařilo se mi za dobry peniz koupit dvakrat sadu svetel s drzakem na pravou stranu a ty plastove ramečky na obě strany , jednu dalku uz jsem prodal kolegovy (byvalka od paul janeho) kteremu prdla po zasahu kamenem. takže mam k dobru obe mlhovky a jednu dalku .:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

jj, z toho vzit fakt jen to 4-ocko a zbytek do sberu :) na tom aute neni moc pouzitelnych veci, chudak 406, je ve strasnym stavu :(

Dneska jsem na vylete u Rican u Phy potkal taky jednu, modrou, ale nestihl jsem blinout na pozdrav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...