Pe.Tr Odesláno 21. říjen 2007 Odesláno 21. říjen 2007 kua , s te p.dele se musí ale sr.t!!!:D:D Citovat
OK406 Odesláno 21. říjen 2007 Odesláno 21. říjen 2007 A není to náhodou nějaký bojový tanec nebo aerobik? Citovat
janča205 Odesláno 21. říjen 2007 Odesláno 21. říjen 2007 Aerobik to nebude,ale bojový tanec,kdo ví!!! Každopádně jsou hafo rozjetý a takovej pohyb maj v krvi! Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 21. říjen 2007 Odesláno 21. říjen 2007 No ty jo, jak muže něco takovyho vubec vyrůst?:o:bojim Jsou prostě obrovský [upravil dne 21/10/07 Radek Hurvajz] Citovat
Hasis Odesláno 21. říjen 2007 Odesláno 21. říjen 2007 jej nechtel bych se toho zucastnit :-!. Citovat
Oliver Riedel Odesláno 21. říjen 2007 Odesláno 21. říjen 2007 Teda to byly kočičky:DAle rytmus měli,to se musí nechat.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.