OK406 Odesláno 9. říjen 2007 Odesláno 9. říjen 2007 Zde jsou všechny pojistky, které jsou v Peugeot 406 starém modelu: Citovat
OK406 Odesláno 9. říjen 2007 Autor Odesláno 9. říjen 2007 A tady jsou pojistky 406 nový model: Citovat
Belmondo1 Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Původně zaslal: OK406 konec tabulek: nevite nekdo jestli je k necemu dobra pojistka c.34 u 3V6 ? Ja ji tam totiz vubec nemam ( A jelikoz tam ctu neco o lambde a resim kolisani otacek, tak by me zajimalo jestli neni zakopanej pes nahodou v tom Citovat
Qweer Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 vím že je to staré vlákno, ale má to přímou souvislost s mou otázkou....nevíte jak se rozdělává pojistková skřín...potřeboval bych se dostat k pojistkám na druhou stranu a něco tam připojit... Citovat
Qweer Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Původně zaslal: OK406 Myslíš u řidiče?? jj myslím u řidiče ale dobré už jsem na to přišel.....vlevo u pojistek je takový červený kousek plastu, ren stačí kombinačkama vytáhnout a skřín vypadne skoro sama Citovat
Dave_k Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Původně zaslal: Qweer Původně zaslal: OK406 Myslíš u řidiče?? jj myslím u řidiče ale dobré už jsem na to přišel.....vlevo u pojistek je takový červený kousek plastu, ren stačí kombinačkama vytáhnout a skřín vypadne skoro sama Je to jedinej způsob ja se dostat k relátku cyklovače stěračů pokud nemáš dešťovej senzor. Citovat
fifowole Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 ...ahoj, muzete mi popsat u pojistky 19 co znamena to \"osvetleni vypinacu v kabine\"? Ta pojistka mi totiz furt praska.. vydrzi max. mesic a to uz jsem zkousel pojistky az 5-15 Citovat
stajgrpavel Odesláno 14. srpen 2011 Odesláno 14. srpen 2011 ahoj ... mam 1.9TD r.v. 98 a u pojistek v motorove casti mam pod krytem u pojistek jeste konektor na nake rele ... nevite k cemu je ???? ja tam nic nemam ... dekuji Citovat
stajgrpavel Odesláno 14. srpen 2011 Odesláno 14. srpen 2011 a jeste by me zajimalo co je ten \"posilovac vstrikovani\" pod cislem 1 ... tam jsem pojistku nemel ... ale uz tam je :-) Citovat
Stifler Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 Pavle, asi to nebude posilovač. Jestli myslíš tu jedničku, co vidím já, tak tam je napsáno \"počítač\". Jestli chceš zjistit, k čemu slouží jaké relé, tak sem zkus dát fotku, třeba se někdo s odbornými znalostmi chytí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.