Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5. Olomoucký sraz u Klášterního Hradiska 20. 10. 2007


Recommended Posts

Tyy jo lidi ted jsem se dival na mapu a onco to je odemne 73km. Takze jestli nasetrim penize, rodice nebudou protestova, tak urco prijedu. Jen jsem se chtel zeptat... pojedu od sedlnic(kousek od Noveho Jicina) a nema nekdo stejnou cestu, ze bych nekam dojel a zbytek cesty jel za nim, at zbytecne nebloudim:bojim

Jo a jeste jsem se chtel zeptat, jestli vite priblizne jaky bude program, co se bude dit atd....

[upravil dne 13.10.2007 Hasis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze prave jseme doladili program. Kolem te treti plusminus prijezd na parkoviste u klasterniho hradicka viz mapka. Po okukovaní aut na parkovisti a nejakem slalomu jestli sezenu nejake kuzely nebo kybliky (jestli nekdo ma tak se nebranim) se presuneme do restaurace na lehkou veceri. Predpokladam ze to bude sportcentrum Best, moznost fotbalku, sipek kulecniku pripadne bowlingu (jestli chce nekdo bowling tak to co nejrychleji napiste - nejak jsem to zazdil :mad: abych moh objednat drahu) Dale bych videl presun do Varny a konec dle nalady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky vsem hlasim NEMOC...:xvul...horecky, kasel, prudusky...no fuj...

Tak pokud me to neskoli uplne a aspon trosku budu zvladat rizeni, tak bych se "zrejme" jen otocila na chvilku, ale neslibuji vubec nic...

Bo mam strach, ze uz to 14 dni prechazim a jestli nelehnu uplne ted tak fakt uz nevim kdy...

Zatim jsem nemoci statecne odolavala, ale je to horsi den ode dne...

Ale budu se snazit bojovat...a nelehnout o vikendu...

Tak zatim ahojky vsem - budu informovat pred vikendem jak jsem na tom...

papapapa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...