OK406 Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 Vím, že to tu už dříve bylo a to i tabulky, ale nemohu to najít. Zajímalo by mě, jaké jsou optimální otáčky motoru 2.0i 16V , typ RFV. [upravil dne 5/9/07 OK406] Citovat
Dave405 Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 Původně zaslal: OK406 Vím, že to tu už dříve bylo a to i tabulky, ale nemohu to najít. Zajímalo by mě, jaké jsou optimální otáčky motoru 2.0i 16V , typ RFV. [upravil dne 5/9/07 OK406] http://www.rri.se/popup/performancegraphs.php?ChartsID=343 Citovat
@re Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 Já si myslím, že obecně to je u benzínu 2.000-4.000ot/min a u dieslu těch 1.800-3.000ot/min... u třílitru jsou optimální otáčky 4.000ot. to má pak téměř špičku krouťáku a nejlíp to jede... ale neekonomicky... Citovat
OK406 Odesláno 5. září 2007 Autor Odesláno 5. září 2007 Děkuji. Už jsem našel i příspěvek, kde se o tom psalo;) A jaké jsou vaše zkušenosti ? [upravil dne 5/9/07 OK406] Citovat
Georginho_cz406 Odesláno 9. září 2007 Odesláno 9. září 2007 O mého vidím optimum tak něco mezi 2500 - 3000. Spíše těsně před 3000 ot./min.! Když jedu, tak těsně před 4000 tis. škubne a následuje slušný zátah. Jakobych měl turbo. Ale nemám:cool: Jen si říkám .....škoda.....že nemám 6ku. Sílu by to mělo. A na dálnici bych mohl jet ekonomičtěji. 130 km/h jedu při 3100 ot/min. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.