ajven Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 chcel som tu zavesit jednu prezentaciu v Powerpointe s 308RC ale ma to voac ako 5mB. A nedalo sa to tu zavesit. Asi je to dost velke. Skoda, lebo je to fakt perfektne urobene auto. Skuste poradit kde to zavesit na net a potom si to odtial mozete stiahnut. [upravil dne 5.9.07 ajven] Citovat
petr307 Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 e-disk.cz leteckaposta.cz nahraj.cz ulozto.cz.... Citovat
ajven Odesláno 5. září 2007 Autor Odesláno 5. září 2007 Původně zaslal: petr307 e-disk.cz leteckaposta.cz nahraj.cz ulozto.cz.... nahraj.cz je platena sluzba, leteckaposta mi zamrzla a na ulozto.cz mi pri uplodovani vyhodi chybu servera. do prdele prace. Citovat
petr307 Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 zdielanie.sk ...ale navnadil si me pekne... [upravil dne 5/9/07 petr307] Citovat
ajven Odesláno 5. září 2007 Autor Odesláno 5. září 2007 Původně zaslal: petr307 zdielanie.sk ...ale navnadil si me pekne... [upravil dne 5/9/07 petr307] Petr, diky za rady. dal som to na zdielanie.sk: http://zdielanie.sk/AFp2tF.w.mT1JF-e9BhhCw/308RC_Zb.pps a inak aj tebe na mail. Citovat
Hasis Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 nepripomina vam zadnimy svetli 350z a tvarem smichane TT a taky trosku 350z Citovat
chuck11 Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 jj něco je okopčené,ale vypadé fakt skvělě Ale o takovým piškotovy si jen nechat zdát:( Citovat
Ticcino Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 Původně zaslal: Ferin007 Já myslel aspoň pro "předání" adminům. Jo, tos myslel dobře, jenže do té doby než to stihne stáhnout admin, tak download provede minimálně 15 lidí Oprava: na download klikne minimálně 15 lidí [upravil dne 5.9.2007 Ticcino] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.