Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sirka zadnej napravy


qity3

Recommended Posts

Nečetl jsem tu diskusi od začátku, snad jen k těm fotkám:

Z té první mi to do A vůbec nepřipadá. Spíš naopak do V.

Z té druhé to vypadá naprosto v pohodě.

K ET: Nevím kolik máš napsané v techničáku (jestli to tam vůbec je). Nemohu soudit podle sebe (každý model to má jinak) ale ET 34 je dost dovnitř. Můžeš to vytáhnout podložkama, ale na homologaci zapomeň.

ET je takzvaný zális: více informací třeba zde: http://www.elektrony.cz/?&volba=TechInfo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to vis slovensko je suuuper krajina. Okradnut oje..t a nestarat sa. Na auto do 100000 tis SK zaruku na vady vozidla nedavaju. ale o vikendu to zistim. Je mi tu z toho na grc, a to nerobia ani tak male bazare, ale paradox je za to robia tie velke. Skusim si zistit cislo na povodneho majitela a opytam sa ho ci to tam dal on abo to vimenili v servise a to mas potom vidiet ten frmol. Najhorsie na tom je to, ze oni tie auta priamo vykupuju, ale toto by si aj tak nemali dovolit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: qity3

no to vis slovensko je suuuper krajina. Okradnut oje..t a nestarat sa. Na auto do 100000 tis SK zaruku na vady vozidla nedavaju. ale o vikendu to zistim. Je mi tu z toho na grc, a to nerobia ani tak male bazare, ale paradox je za to robia tie velke. Skusim si zistit cislo na povodneho majitela a opytam sa ho ci to tam dal on abo to vimenili v servise a to mas potom vidiet ten frmol. Najhorsie na tom je to, ze oni tie auta priamo vykupuju, ale toto by si aj tak nemali dovolit

Usetri si namahu a hlavne nervy. Tieto kolesa (disky) predaj a kup tie spravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...