Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PRAHA -> KOSTELEC společná cesta?


Recommended Posts

Medved: diky za doporuceni ... patrne se jim budeme ridit :super

Agressor: jo, v pohodce ... patrne po D11 a pak sjet, jak pise medved ... kazdopadne sraz patrne opet jako vloni na Ceskobrodsky u Domanskyho, odkud se pak napojime v poho na dalnici kdyby si se treba chtel napojit nekde v puli cesty, neni problem kdyztak napsat SMS, nebo cinknout 737161744 ... vloni jsme takto cekali na Plzenaky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

neon: ok, jen doufam ze opravdu tu svoji 14ku neutavim.)

neboj , lepsi než fičet za Medvědem , sem malem ventilama vyklepal kapotu zevnitř a to mam 1,8 16v:D:D:D

[upravil dne 31/8/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: agresssor

neon: ok, jen doufam ze opravdu tu svoji 14ku neutavim.)

neboj , lepsi než fičet za Medvědem , sem malem ventilama vyklepal kapotu zevnitř a to mam 1,8 16v:D:D:D

Ale vždyť já nejel nijak rychle

(v neděli Břeclav/Ladná, pumpa Shell/, odjezd 3.00 - Praha (Letná) 4.45, osádka 5 spících včetně Kurta a nikdo se nebál)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: agresssor

neon: ok, jen doufam ze opravdu tu svoji 14ku neutavim.)

neboj , lepsi než fičet za Medvědem , sem malem ventilama vyklepal kapotu zevnitř a to mam 1,8 16v:D:D:D

Ale vždyť já nejel nijak rychle

(v neděli Břeclav/Ladná, pumpa Shell/, odjezd 3.00 - Praha (Letná) 4.45, osádka 5 spících včetně Kurta a nikdo se nebál)

napada mě jina zviřeci přezdivka než Medvěd:myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ale vždyť já nejel nijak rychle

(v neděli Břeclav/Ladná, pumpa Shell/, odjezd 3.00 - Praha (Letná) 4.45, osádka 5 spících včetně Kurta a nikdo se nebál)

Já se opravdu, ale opravdu musím ohradit. Spící byli 3. Kurt bděl nad cestou i předsedou (mimoto podpíral dvěma spícím slečnám hlavičky, neboť Standa spící na sedadle spolujezdce ji měl podepřenou bezpečnostním pásem). :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Medvěd

Ale vždyť já nejel nijak rychle

(v neděli Břeclav/Ladná, pumpa Shell/, odjezd 3.00 - Praha (Letná) 4.45, osádka 5 spících včetně Kurta a nikdo se nebál)

Já se opravdu, ale opravdu musím ohradit. Spící byli 3. Kurt bděl nad cestou i předsedou (mimoto podpíral dvěma spícím slečnám hlavičky, neboť Standa spící na sedadle spolujezdce ji měl podepřenou bezpečnostním pásem). :D

at počitam jak počitam , Medvěde ty jsi teda taky spal !!! To tak píšeš.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem spíš pro kolem 17:15-17:30 přece jen ještě budu nakládat 2lidi... tak abych to stačíl...

Nebo je to problém vyzazit o něco později.... ??? :myslim :myslim

Nebo mi stačí,jestli na mě alespoň počkáte.... smutně koukám.... budu hodnej...... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...