Bohouš Odesláno 28. srpen 2007 Autor Odesláno 28. srpen 2007 Tak a teď se omlouvám Kurtovi - já to opravdu víc nezmenším Když to zmenším ještě víc, tak jsou ty fotky už rozmazané a holt nemám v rachotě povolené lepší prográmky na zmenšování fotek......... Citovat
Béďa Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 dovolil jsem si to trosku upravit.. tak doufam ze to neva;) Citovat
Bohouš Odesláno 28. srpen 2007 Autor Odesláno 28. srpen 2007 Béďa - super, díky. Já ještě dokonce stihnul smáznout ty obr fotky, ale omluvu Kurtovi tam nechám, přece jen to tu bylo chvilku rozjetý :D Citovat
Pája Rybišár Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Hmm páne jo to je hezká kára...Ale kde má zadní přítlačný křídlo???:o:o Citovat
Maverick Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Krásný autíčko:mrk T16 bych si taky nechal líbit. Mimochodem tem motor si takhle rozebral ty, nebo už to bylo rezebraný a zbytky jsou v kufru? Citovat
C.J. Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Páni, to je nádhera.. Gratuluji, hlavně ať je bez poruch. Citovat
John Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Pěkný pěkný,jsem velkej blázen,ale do tohodle bych fakt nešel.. a mechanika obdivuju,že se do toho pustí,jinak vypadá pěkně.... Hlavně aby se to tak nes**** jako skoro každá T16 Citovat
Maverick Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Holt si Bohouš pořídil novou kasičku:D Tak ať slouží bez závad:super Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Tak si přece jen koupil , doufam ale žes cenu srazil , jinak jsi u mě blazen:aut:D:papa Citovat
C.J. Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Cena by asi zajímala více lidí... Taková rarita má vysokou cenu a o to hůře se prodává.. Ale sen to je asi všech.. Citovat
Bohouš Odesláno 29. srpen 2007 Autor Odesláno 29. srpen 2007 Pája - křídlo ani ALU bohužel nejsou, ale budou...... Mefisto - takhle jsme to očesali s bráchou při čištění.......ten motor byl po roce a půl stání docela špinavej John - také jsem se trochu rozmýšlel před koupí, ale vzhledem k tomu, že na jezdění se pořídilo ještě jiné autíčko, tak to nebude tak hrozné Jinak mechanik zas tolik práce mít nebude - nebude se nic přehazovat. Pe.Tr - tak to jsem blázen. Cena fakt už dolů nešla srazit. Jinak jsem to pořídil za cenu slušné obyčejné 405ky :roker Citovat
John Odesláno 29. srpen 2007 Odesláno 29. srpen 2007 Původně zaslal: Bohouš John - také jsem se trochu rozmýšlel před koupí, ale vzhledem k tomu, že na jezdění se pořídilo ještě jiné autíčko, tak to nebude tak hrozné Jinak mechanik zas tolik práce mít nebude - nebude se nic přehazovat. Jinak jsem to pořídil za cenu slušné obyčejné 405ky :roker Tak to jo takže jsi se dal na to,že budeš mit 2auta.. taky mi to čeká........ :roll Jinak na weekendy to špatný nebude ale asi budeš muset dost šetřit aby jsi se projel..... :aut Ale na to jsi vlastně už s klokanem zvyklej..... :D [upravil dne 29/8/2007 John] Citovat
Bohouš Odesláno 29. srpen 2007 Autor Odesláno 29. srpen 2007 S těma autama je to složitější, ale mám zakázáno to šířit, takže mlčííím No popravdě řečeno mě ta T16 zatím žere míň než Mi16x4......takže spotřeby bych se fakt nebál, klokan mě opravdu připravil :D Spíš je zajímavý jak ty dvě auta jezdí úplně jinak. T16 je taková líná mrcha, než zabere turbo, dokonce mě to i chcíplo Holt na to musím víc šlapat a držet v otáčkách - což mě nedělá problém. [upravil dne 29/8/2007 Bohouš] Citovat
.mycTD Odesláno 29. srpen 2007 Odesláno 29. srpen 2007 Bohous je koukam dobrodruh poklice nechej, na kufr dej SRi a muzes plasit ostatni ucastniky silnicniho provozu jinak gratulace a at to vydrzi:papa Citovat
Maverick Odesláno 29. srpen 2007 Odesláno 29. srpen 2007 .mycTD: Neblázni, výš kolik by na silnici bylo infarktů, když by ty mladý cucáky v BMW M3 začala předjíždět taková "plečka" s nápisem SRi na zadku? To by tuzinkáži asi nerozdejchaly:D:D:D Citovat
barenst Odesláno 29. srpen 2007 Odesláno 29. srpen 2007 Tak jsem si rikal ze se tady nic nedeje a oni u bohouse skupuji svechny mozne verze 4x4 , jeste chybi kombi . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.