Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak a teď se omlouvám Kurtovi - já to opravdu víc nezmenším :nevim Když to zmenším ještě víc, tak jsou ty fotky už rozmazané a holt nemám v rachotě povolené lepší prográmky na zmenšování fotek.........

Odesláno

Pěkný pěkný,jsem velkej blázen,ale do tohodle bych fakt nešel.. a mechanika obdivuju,že se do toho pustí,jinak vypadá pěkně.... Hlavně aby se to tak nes**** jako skoro každá T16 :(

Odesláno

Pája - křídlo ani ALU bohužel nejsou, ale budou......

Mefisto - takhle jsme to očesali s bráchou při čištění.......ten motor byl po roce a půl stání docela špinavej

John - také jsem se trochu rozmýšlel před koupí, ale vzhledem k tomu, že na jezdění se pořídilo ještě jiné autíčko, tak to nebude tak hrozné ;) Jinak mechanik zas tolik práce mít nebude - nebude se nic přehazovat.

Pe.Tr - tak to jsem blázen. Cena fakt už dolů nešla srazit.

Jinak jsem to pořídil za cenu slušné obyčejné 405ky :roker:roker

Odesláno
Původně zaslal: Bohouš

John - také jsem se trochu rozmýšlel před koupí, ale vzhledem k tomu, že na jezdění se pořídilo ještě jiné autíčko, tak to nebude tak hrozné ;) Jinak mechanik zas tolik práce mít nebude - nebude se nic přehazovat.

Jinak jsem to pořídil za cenu slušné obyčejné 405ky :roker:roker

Tak to jo takže jsi se dal na to,že budeš mit 2auta.. taky mi to čeká........ :roll :roll :roll

Jinak na weekendy to špatný nebude ale asi budeš muset dost šetřit aby jsi se projel..... :aut :aut Ale na to jsi vlastně už s klokanem zvyklej..... :D :D

[upravil dne 29/8/2007 John]

Odesláno

S těma autama je to složitější, ale mám zakázáno to šířit, takže mlčííím ;)

No popravdě řečeno mě ta T16 zatím žere míň než Mi16x4......takže spotřeby bych se fakt nebál, klokan mě opravdu připravil :roker:D:D

Spíš je zajímavý jak ty dvě auta jezdí úplně jinak. T16 je taková líná mrcha, než zabere turbo, dokonce mě to i chcíplo :D Holt na to musím víc šlapat a držet v otáčkách - což mě nedělá problém.

[upravil dne 29/8/2007 Bohouš]

Odesláno

.mycTD: Neblázni, výš kolik by na silnici bylo infarktů, když by ty mladý cucáky v BMW M3 začala předjíždět taková "plečka" s nápisem SRi na zadku? To by tuzinkáži asi nerozdejchaly:D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...