Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio šumí ,šumí, kua furt šumí!!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Jinak novy poznatek :

mé radio je ok , pač jsem ho vyzkoušel ve 3 vozech a nasledně dalši tři radia v mem voze.

vysledek = me radio hraje v jinych autech super

ostatni radia(blaupunkt,sony, VDO) u mě šumíííí,

kua šumíííííííí !!!!

Prodam 406 break , zm. šumi v něm radia ! Ach jo:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

A měnil jsi svod od antény k rádiu? Nemůže být někde cvaklý stínění? Zkus natáhnout od antény kabel k rádiu vnitřkem a vyzkoušej to, třeba není chyba ani v anténě, ani v rádiu, ale v propojení mezi nima.

Good idea, mám ve sklepě anténu i s kabelem - v neděli vyzkoušíme, ale když píšeš, že to dělalo i při té zkoušce s kabelem, jak navrhoval Olda, tak to asi moc nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Kdo

Ale musíš tam mít ISO.

....iso mam samozřejmě....

Sorry. Jasně, že máš, teď mi došlo, že 406ky mají ISO ve standardu, mám zafixováno, že 605 má takový spešl plochý konektor a já musel kupovat redukci. Neuvědomil jsem si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalši novy poznatek , radio samotne nema svuj kabel k ukostřeni , je ukostřen jen samotnym kabelem anteny , když jsem auto koupil radio tam nebylo jen na mě koukali iso konektory a antena konektor tak jsem to nacvakl a jezdil ted jsem nejak vic zacal poslouchat radio a uz se to nedalo poslouchat. zitra natahnu extra kostru kabel rovnou do pinu na radiu , dufam že je to tim a přijde to i logicky že ano . zitra dam vědět jestli už ok .

Mila_S : je měněny i cely kabel od anteny a je vsude volnej , nikde extra zamotany ni odizolovany.

[upravil dne 29/8/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Kdo

Ale musíš tam mít ISO.

....iso mam samozřejmě....

Sorry. Jasně, že máš, teď mi došlo, že 406ky mají ISO ve standardu, mám zafixováno, že 605 má takový spešl plochý konektor a já musel kupovat redukci. Neuvědomil jsem si to.

v pohodě , třeba tchan koupil 406 new model a radio tam nebylo a nějakej frajer ty iso odcvakl a dal tam čokoladku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Pe.Tr

dalši novy poznatek , radio samotne nema svuj kabel k ukostřeni , je ukostřen jen samotnym kabelem anteny

Ale kostra musí být (měla by být) v konektoru, co je napájení.

Nj, ale Pe.Tr říká že pokud antenu nezapojil tak radio nešlo zapnout, tzn. že nemá kostru, musí na to mrknout, někde tam bude zrada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nj, ale Pe.Tr říká že pokud antenu nezapojil tak radio nešlo zapnout, tzn. že nemá kostru, musí na to mrknout, někde tam bude zrada

Tak jsem celé vlákno pročetl znovu, ale tohle jsem nenašel, že by psal. Četl jsem, že anténě udělal fajnovou kostru,že s Bumlem měřili vstupy, ale o tom, že rádio nejde zapnout bez antény....nic. Jestli je to tak, tak to je mordjé stopa jako hrom Pe.Tře. V tom případě to je jasný. Pokud to dělají i ostatní rádia, musí být chyba buď v napájení. nebo signálu od antény - to jsi prověřil. Zbývá napájení, ale to jste měřili s Bumlem. Napájení není jen plus, ale i kostra (sakra, nějak mentoruju). Proměř uzemnění konektoru (je-li vůbec) na přechodové odpory, ev udělej nové. Tohle vědět........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nj, ale Pe.Tr říká že pokud antenu nezapojil tak radio nešlo zapnout, tzn. že nemá kostru, musí na to mrknout, někde tam bude zrada

Tak jsem celé vlákno pročetl znovu, ale tohle jsem nenašel, že by psal. Četl jsem, že anténě udělal fajnovou kostru,že s Bumlem měřili vstupy, ale o tom, že rádio nejde zapnout bez antény....nic. Jestli je to tak, tak to je mordjé stopa jako hrom Pe.Tře. V tom případě to je jasný. Pokud to dělají i ostatní rádia, musí být chyba buď v napájení. nebo signálu od antény - to jsi prověřil. Zbývá napájení, ale to jste měřili s Bumlem. Napájení není jen plus, ale i kostra (sakra, nějak mentoruju). Proměř uzemnění konektoru (je-li vůbec) na přechodové odpory, ev udělej nové. Tohle vědět........

Jé já to tam nenapsal, psali jsme si po ICQ a já se ho ptal jestli má dobře zapojený napájení když to dělají všechny rádia který testoval, a při tom se zmínil že to bez zapojený anteny nešlo zapnout. Taky myslim že je to stopa jako hrom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes dodělal radiu extra kostru a ...

...a chytam ted i stanice co se před tim nechytal ,Vysočina ,Jizera ,CR Hradec Kralove:D....

.... jenže to kua šumí furt :grr:grr:grr, dokonce víc než před tím :grr:grr:grr,ja už nevim co stim ja su uplně s toho (tam kde konči zada) .

to vyhodim a budu poslouchat ticho.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak jsem dnes dodělal radiu extra kostru a ...

...a chytam ted i stanice co se před tim nechytal ,Vysočina ,Jizera ,CR Hradec Kralove:D....

.... jenže to kua šumí furt :grr:grr:grr, dokonce víc než před tím :grr:grr:grr,ja už nevim co stim ja su uplně s toho (tam kde konči zada) .

to vyhodim a budu poslouchat ticho.:D

Budeš muset proměřit všechny reprokabely jestli nějakej mínusovej není připojenej ke kostře, to je jedna z možností proč to dělá, a taky proč to ted po ukostření dělá víc;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak jsem dnes dodělal radiu extra kostru a ...

...a chytam ted i stanice co se před tim nechytal ,Vysočina ,Jizera ,CR Hradec Kralove:D....

.... jenže to kua šumí furt :grr:grr:grr, dokonce víc než před tím :grr:grr:grr,ja už nevim co stim ja su uplně s toho (tam kde konči zada) .

to vyhodim a budu poslouchat ticho.:D

Budeš muset proměřit všechny reprokabely jestli nějakej mínusovej není připojenej ke kostře, to je jedna z možností proč to dělá, a taky proč to ted po ukostření dělá víc;)

no hlavně nezapomeň na Kostelec si přibalit měřák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak jsem dnes dodělal radiu extra kostru a ...

...a chytam ted i stanice co se před tim nechytal ,Vysočina ,Jizera ,CR Hradec Kralove:D....

.... jenže to kua šumí furt :grr:grr:grr, dokonce víc než před tím :grr:grr:grr,ja už nevim co stim ja su uplně s toho (tam kde konči zada) .

to vyhodim a budu poslouchat ticho.:D

Budeš muset proměřit všechny reprokabely jestli nějakej mínusovej není připojenej ke kostře, to je jedna z možností proč to dělá, a taky proč to ted po ukostření dělá víc;)

no hlavně nezapomeň na Kostelec si přibalit měřák.

Neboj, a kdybych zapoměl tak to mám kousek pro něj domů;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

2 Pe.Tr > to mas tak kdyz nedas na moje rady. Tohle melo bejt davno v bazosi, ty si mel mit svetle zelenyho Breaka II a tchan at treba chodi pesky. Radio tam hralo dobre:D

ale neumělo MP3!:P:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak jsem dnes dodělal radiu extra kostru a ...

...a chytam ted i stanice co se před tim nechytal ,Vysočina ,Jizera ,CR Hradec Kralove:D....

.... jenže to kua šumí furt :grr:grr:grr, dokonce víc než před tím :grr:grr:grr,ja už nevim co stim ja su uplně s toho (tam kde konči zada) .

to vyhodim a budu poslouchat ticho.:D

Prosím tě, tu kostru jsi dodělal do konektoru nebo přímo na plech rádia? Já mám Philips 4050 ale ten příjem taky žádná sláva a to jsem dal celý svod nový. Byl jsem s rádiem u servisáka a ten strčil do zdířky od antény jen asi 10cm drát a rádio jelo jak divý - tak taky nevím co stím :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...