Jump to content
Sign in to follow this  
Ticcino

Stěrače

Recommended Posts

Ahoj, nechával jsem si přelepovat čelní sklo a museli mi sundavat stěrače. Dali je sice nazpět, ale asi blbě, takže o sebe nepatrně drhnou (při cestě nahoru). Vypadá to, že je to o tom, povolit jednu matici a pohnout s jedním z ramen. Doufám, že tam nebude n-hran. Potřebuju s tím pohnout o cca 1-2°. Zajímá mě ale něco jiného. Dal bych ruku do ohně, že ty matky, kterými jsou ramena přišroubována, měly plastovou krytku. Můžete na to někdo doma mrknout? Teď tam krytky nemám, ale myslím, že by nebylo od věci je tam dát.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky, tak já se nebudu stresovat, ale když na nějakou pěknou narazím, tak jí tam frknu. I když pravděpodobnost, že zarezne tahle matice je dost nízká :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šikovný stahovák.

Ale co jsem viděl v servisu, tak pořádně zabrat. Doporučoval bych dva široké šroubováky proti sobě a zabrat symetricky, případně okolí podložit plechem, abys to neporýpal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem to stáhnul. Silou to moc nešlo, ale za pomocí dvou klíčů jo (viz foto) Stejně to ale nebylo moc platný, jelikož je tam nějaký n-hran. Počítám 36-hran, čili přesadit se to dá po 10°, což je pro mě hodně. Moc vůle tam navíc není, zkusil jsem co to šlo a uvidíme při dešti.

post-0-1410959618121_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×