Přejít na obsah
xVlasta

Dotaz - pneu

Recommended Posts

Zdravím všechny,

mám takový možná trochu hloupý dotaz. Blíží se zima a budu si muset koupit nové pneu. Díval jsem se do TP a na moji 405 jsou predepsany dva rozměry.

1) 175/70 R14 84T

2) 185/65 R14 85T

Puvodni majitel tam mel 1) alternativu

Ja si ale myslim ze by na zimu, byly ideálnější 185/65, co říkáte ????

Díky čau Vlasta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ja mam od predchoziho majitele 185/65 R14 tak jsem zvedavej jak to bude sedet. V Praze pres zimu zadnej snih neni, tak by to mohlo bejt ok, ale priste planuju koupit 175/70 mely by preci jen v zime lepe sedet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to Masinka: jojo mas pravdu :-) Jsem se drobet spletl...

a to jsem je mel dneska obe v ruce kdyz jsem menil prazdny kolo :( a ani si nepamatuju rozmer :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to masinka: za parkovny ani ne, stejne ho neplatim a na SH dneska neparkuju, ale za to ze mi nekdo na SH pres noc ocesal vsechny ctyri poklice a aby toho nebylo malo tak jsem z Tesca dojel na poloprazdny pneu a pak jsem jeste k tomu marne hledal misto na parkovani :mad:

a k tem pneu, sirsi gumy obecne znamenaji vetsi spotrebu. lepe drzi na suchy silnici, ale na desti a ledu je to horsi a jdou snaz do smyku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mam 215/55R16 a v patek jsem si na Cernem Moste zahral na Montoyu. Utrhl se mi zadek na mokrym asfaltu a uz to jelo. Vzadu mam ty gumy malinko sjety a poznaval jsem dusledky liknaveho pristupu k nim. Nastesti jsem jenom udelal hodiny, auta za mnou byly dost daleko, tak jsem to ustal bez skrabnuti.:cool::cool:

Gumy nepodcenovat!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám tam na léto Bridgestone 165/70 R 13 a na zimu totéž od Barumu - Polaris, ale myslim si k tématu, že užší sou na zimu lepčejší ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku