Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bubny u 205


Pajsn

Recommended Posts

TAk si tak jedu a kou´kám že mi u mé 205ky 1,7d rok 88 svití kontrolka jako pro ručku. Kouknu na kola a teče zadní prasátko. nevíte někdo kde bych ho sehnal nechce se mi kupovat nový. A hlavně nevím co přesně bych měl vyměnit. pakny už jsou asi taky včudu:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 1.7 D pokud teče zadní prasátko, tak to prasátko - nové stojí 400,- Kč, to druhé bude pravděpodobně taky v háji,když už to budeš mít dole, tak i zadní pakny, kouknul bych na lanovody ručních brzd (většinou jsou taky K.O.) a zkontroloval brzdové trubky (pod nádrží rády hnijí). No a pak už jen novou brzdovku :)

No, a když už to bude kuchlý, tak bych vyměnil i přední brzdové hadice, budou asi už zpuchřelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super to v tom budu hned min za trojku ale co mi zbyde:o/

Pakny bych chtel sehnat nejaky starší jsou pěkně drahý potvůrky ale ty trubky dam nový to stojí za to. předek jsem dělal loni všechno je OK. hele a nevíte potřebuju s tím dojet na chajdu bude brzdit alespoň předek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brzdy jdou křížem (I. okruh PP+LZ, II. okru LP+PZ).

A protože ti svítí kontrolka, a utekla ti kapalina (tobě teče pravé zadní prasátko, že ?)

Hele, jsou to brzdy, je to bezpečnostně relevantní prvek - a ve stavu, v jakém to auto může být, dupneš na brzdu, rupne ti ta narezlá trubka na druhém okruhu, a jak tak budeš sjíždět z kopce ...

Oprava brzd za trojku s tím, že budou brzdit ... to je skoro zadarmo, ne ?. Existují auta, kde jenom prasátko stojí tolik...

A dát tam jetý pakny si představuješ jak ?

Jinak, pokud chceš dělat takový pitominy a dávat u brzd jetý věci, tak si koleduješ přinejmenším o pěkný malér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U takhle starý káry je taková investice docela dost. když se seženou slušný pakny tak to to auto přežije. předek brzdí hafec. A na tu chajdu dojet musím nemám to v praze kde udělat. Dát to do servisu ta si zaprvé počkám pěknou chvilku než mě vemou a pak se ještě nedoplatim. Hold budu dolejvat kapalinu a pojedu s varovnejma nic jinýho mi nezbejvá prasátka dám asi nový a trubky taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, kolik peněz se vrazí do brzd je mě jedno protože se přece nezabiju (nedejbože někoho jinýho). Ty částky nejsou zas tak závratný.

Mě praskla trubka vedení tak sem ji zmáčkl, stejnak ale v okruhu nebyl tlak ale potřeboval sem to dostat kámošovi do servisu tak sem jel 2km dvacítkou se zapnutýma výstražnýma světlama. Dál bych nejel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...