kveton Odesláno 24. červen 2007 Odesláno 24. červen 2007 Čaues všichni, nemáte někdo zkušenosti s brzdovými destičkami RAICAM? Dík Citovat
Alek Odesláno 25. červen 2007 Odesláno 25. červen 2007 Raději kup nějaké alespoň středně kvalitní, přece jen se to vyplatí! Citovat
kveton Odesláno 25. červen 2007 Autor Odesláno 25. červen 2007 já neříkám, že se to nevyplatí, ale nevím jestli jsou tyhle kvalitní nebo ne. Mám samozřejmě vyhlídlé ATE, ale říkal jsem si, že za dotaz nic nedám. Citovat
Jogin Odesláno 25. červen 2007 Odesláno 25. červen 2007 Ber ATEcka , udelas rozhone lip, a nebudes nasr...j Citovat
ajven Odesláno 29. červen 2007 Odesláno 29. červen 2007 aku znacku vlastne dava Peugeot original dosticky ?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.