OK406 Odesláno 22. červen 2007 Odesláno 22. červen 2007 Opravdu, není nad ruční řazení. Ve světě plné technických vymožeností, stačí stará dobrá a osvědčená klasika = ruční převodovka =, která se ukázala jako nejlepší ochrana proti odcizení. Citovat
oddie Odesláno 22. červen 2007 Odesláno 22. červen 2007 Jo, to už jsem četl. Tomu se snad ani nedá smát... Dlužno ovšem dodat, že s evropskými turisty, co přijedou do Ameriky a půjčej si tam v půjčovně auto s automatem, bývá také docela legrace, ti mají zase často velké problémy odjet s tím automatem, byť je to podstatně jednodušší než obráceně... Citovat
Escaper Odesláno 22. červen 2007 Odesláno 22. červen 2007 nedavno bylo neco podobnech kdy chtel nejakej mladik v americe ukradnout nejakou 911 a taky mela manual tak zase zdrhnul Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.