Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj..

Mam preruseny vodice od repro a zrcatek v konektoru mezi dvermi a karoserii. Bohuzel konektor je zality a nerozebiratelny.. Nevite nekdo jestli se da svazek nejak lehce vymenit? Dekuji za odpoved..

Odesláno

O tomto problemu tu nedavno kdosi psal. Pokud si dobre pamatuju, tak to resil tak, ze v Peugeotu koupil novy konektor od ktereho trcely draty urcite delky, takze se stary konektor odstrihnul a draty napajeli na novy konektor. Psal ze ten novy konektor je i jaksi lepsi resen proti tomu prerusovani dratu.

Zkus pohledat tady na foru. Treba se ti ten dotycny jeste ozve...

Odesláno

To Tornado

Forum sem prohledval, ale nenasel.. ale to budu muset nejspis vysadit dvere, abych to mohl naletovat.. Je tam malo mista..No co se da delat..Se mi ulevilo ze prodavaji samotny konetor.. Se zkusim optat v Peugeotu .. Dekuji..

Odesláno
Původně zaslal: komisar

myslím že cena je vysoká a tak raději bych to řešil po svém ,Konektor rozpojil dal by se nějak rozebrat vyměnit káblíky ,zpátky bych je zase dvojsložkovým lepidlem dal dohromady,.

Myslím že tu někde padla cena okolo 1500 či ne více nechci hledat

Ty draty jsou podle toho co pise zality v konektoru. Ten asi rozebrat nepujde. Ta cena toho konektoru z Peugeotu tenkrat psal myslim kolem tech 1500-2000kc, jak pises. Ale taky si nejsem jistej.

Jeste je tu moznost koupit kabelovej svazek z vrakace, tam by ho sehnal tak za tech 500kc, jak kde.

Odesláno
Původně zaslal: tan.x

To Tornado

Forum sem prohledval, ale nenasel.. ale to budu muset nejspis vysadit dvere, abych to mohl naletovat.. Je tam malo mista..No co se da delat..Se mi ulevilo ze prodavaji samotny konetor.. Se zkusim optat v Peugeotu .. Dekuji..

Tak jsem to tema kde se to resilo nasel:

Stacilo nechtat vyhledat slovo "konektor", tak pro priste... :papa

Odesláno

myslim že tan.x ma starši 306 kde konektor s piny je z venku zakapany plastem a je to jako jeden vylisek i s draty. tedy nerozebiratelne , měl jsem ted podobny problem a zkoušel ho rozřezat že to pak spojim opět tavnou pistoli ale je to zalite až k těm pinum takže bez šance , novy svazek stoji v peugeotu 2600,- stači na vraku koupit konektor se spravnym počtem pinu cca 500,- ale aby měl aspon 5cm draty a aby ty kabely nebyly tvrde jinak to znova popraska. jinak novější Peugotky maji konektor přikryty gumovou prachovkou ,viz obr. od komisara.

Odesláno

Diky panove..

Asi to zkusim nejak rozpizlat.. Ona ta guma na povrchu konektoru je docela mekka.. Novej konektor u Peugeotu stoji 2500,- Tak uvdim jak to pujde..

A co vysazeni dveri.. Pujde to bez problemu? Nemusi se pak stelovat panty?

  • O 9 měsíců později...
Odesláno

Sorry, ze vytahuju rok stary tema ale nechtel jsem zakladat dalsi vlakno.

Prestal mi fungovat central od dveri ridice a stahovani obou oken, tak jsem rozdelal konektor a opravil pretrhany draty. Ted mi funguje stahovani oken, ale central jen napul. Zamykani funguje, ale odemykani ne. Kde bych mel hledat?

Odesláno
Původně zaslal: mocheek

Sorry, ze vytahuju rok stary tema ale nechtel jsem zakladat dalsi vlakno.

Prestal mi fungovat central od dveri ridice a stahovani obou oken, tak jsem rozdelal konektor a opravil pretrhany draty. Ted mi funguje stahovani oken, ale central jen napul. Zamykani funguje, ale odemykani ne. Kde bych mel hledat?

zrejme si prohodil draty centralu .

Odesláno
Původně zaslal: mocheek

Sorry, ze vytahuju rok stary tema ale nechtel jsem zakladat dalsi vlakno.

Prestal mi fungovat central od dveri ridice a stahovani obou oken, tak jsem rozdelal konektor a opravil pretrhany draty. Ted mi funguje stahovani oken, ale central jen napul. Zamykani funguje, ale odemykani ne. Kde bych mel hledat?

Je to 100% drátem ,znovu to rozdělej a hledej.Minulý týden jsem řešil to samé.A od spolujezdce ti funguje?

[upravil dne 25.3.2008 mio]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...