JarryC Odesláno 14. červen 2007 Odesláno 14. červen 2007 Dají se na 307 r.v.2006 měnit na stěračích jen gumičky? Prohledával jsem to tady a našel jsem dikuzi jen o 406.Ty ramínka jsou taková celá jakási ohebná.Prohlížel jsem je a zdá se mi,že by to snad(s pomocí boží) :Di mohlo jít.Máte s tím někdo zkušenosti? Dík Citovat
tomasenkoslav Odesláno 15. červen 2007 Odesláno 15. červen 2007 n/a [upravil dne 21.10.13 09:40 od tomasenkoslav] Citovat
Trundik Odesláno 15. červen 2007 Odesláno 15. červen 2007 Já osobně bych raději vyměnil celá ramínka. Vzhledem k ceně auta to není zas tak velká investice. Citovat
Bohumil Odesláno 15. červen 2007 Odesláno 15. červen 2007 2 JarryC : Dají se vyměnit jen gumičky. Je to trochu problém, protože jsou 70cm dlouhé a hned tak někde je nemají. Já je kupuju tady : http://www.autotomex.cz/ Pár stojí necelých 40,-Kč. Citovat
doktor Odesláno 15. červen 2007 Odesláno 15. červen 2007 Původně zaslal: Bohumil 2 JarryC : Dají se vyměnit jen gumičky. Je to trochu problém, protože jsou 70cm dlouhé a hned tak někde je nemají. Já je kupuju tady : http://www.autotomex.cz/ Pár stojí necelých 40,-Kč. Můžu se zeptat jak jsi vyndal ty gumičky.Pokoušel jsem se je vyndat ale nevím jak dostat ven ty zarážky na koncích,nechtěl jsem za to moc brát měl jsem strach že se mi rozlomí. Citovat
jaudax Odesláno 15. červen 2007 Odesláno 15. červen 2007 Možná jsem vedle, ale nemáš Bohumile klasické stěrače a Doktor bosh twin aero nebo jak se to jmenuje ta jedna ohebná lišta? Citovat
lukash Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 vypada to ze doslo k mejlce - JarryC ma bezraminkove sterace, a tam teda gumicky urcite nevymeni - leda ze by je odrizl a lepidlem pridelal nove Takze je nutno koupit nove, opet bezraminkove pac jine tam ani nedas. Citovat
mares Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 Jó bezramínkové stěrače, to je stíráníčko. Citovat
JarryC Odesláno 17. červen 2007 Autor Odesláno 17. červen 2007 Původně zaslal: lukash vypada to ze doslo k mejlce - JarryC ma bezraminkove sterace, a tam teda gumicky urcite nevymeni - leda ze by je odrizl a lepidlem pridelal nove Takze je nutno koupit nove, opet bezraminkove pac jine tam ani nedas. No hurá, konečně vím na čem jsem.Díky Citovat
Ferin007 Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 A na 307 se dávaly aji ramínkový?? Citovat
hudy Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 na starsich modelech jsou normalne raminkovy. Citovat
mares Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 Od r.výroby 2005 je dávají na všechny třistasedmy.Předtím dostávaly bezramínkové stěrače pouze 307 CC. Citovat
hudy Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 presne!preci ty aerotwiny nedelaji moc dlouho! Citovat
doktor Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 Původně zaslal: lukash vypada to ze doslo k mejlce - JarryC ma bezraminkove sterace, a tam teda gumicky urcite nevymeni - leda ze by je odrizl a lepidlem pridelal nove Takze je nutno koupit nove, opet bezraminkove pac jine tam ani nedas. Právě že to vypadá že ta gumička na těch bezramínkových je volně v drážce,nevypadáto že by to bylo v jednom kuse jenom má z každé strany takový zarážky nebo něco,nevím jak bych to popsal.U těch bezramínkových Bosh Aero tam prej ty gumičky vyměnit jdou. Citovat
robozv Odesláno 21. červen 2007 Odesláno 21. červen 2007 v utorok som siel okolo autosuciastok kupoval som teflonove lestidlo a sprej na okno proti muskam a napadlo ma spytat sa na tie stierace tie gumicky na aerotwiny sa zevraj daju vymenit mali tam aj nahradne (250sk) ale vsetko to zalezi od dlzky gumky na P307 zevraj idu dlhsie 70cm (neviem nemeral som) ale neni problem ani s tym rozmerom len skoda ze tie aerotwiny nedavaju aj do zadu ma ich napr. Octavia II a vyzera to podla mna krajsie no dufam ze P308 ho uz bude mat Citovat
doktor Odesláno 21. červen 2007 Odesláno 21. červen 2007 Původně zaslal: robozv v utorok som siel okolo autosuciastok kupoval som teflonove lestidlo a sprej na okno proti muskam a napadlo ma spytat sa na tie stierace tie gumicky na aerotwiny sa zevraj daju vymenit mali tam aj nahradne (250sk) ale vsetko to zalezi od dlzky gumky na P307 zevraj idu dlhsie 70cm (neviem nemeral som) ale neni problem ani s tym rozmerom len skoda ze tie aerotwiny nedavaju aj do zadu ma ich napr. Octavia II a vyzera to podla mna krajsie no dufam ze P308 ho uz bude mat Jde o to které aero stěrače myslel že jdou u nich ty gumičky vyměnit,celkem pochybuju že myslel ty co jsou tam originál protože ty určitě neprodávaj,u ostatních jako jsou od Valea a Boshe by to snad mělo jít co jsem se dočetl na jiných diskuzích. Citovat
robozv Odesláno 22. červen 2007 Odesláno 22. červen 2007 tie stierace v autosuciastkach na ktorychsa daju menit gumky boli BOSCH a tie originaly naP307 su ine? myslel som si az doteraz ze su vsetky rovnake! asi som sa splietol Citovat
FrenkV Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 čus já mám Valeo Sielncio X TRM a jsou super,vřele doporučuju (stojí to i za tu větší pořizovací cenu) ,používal jsem vždy nějaký levný a spokojenost nic moc (chovalo se to jako by bylo sklo mastné a nechávalo to takovej povlak a já odmašťoval a odmašťoval a nic) a gumičky u těch normálních nedoporučuju měnit,je to zbytečná práce Citovat
Kosta1 Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 daji se vymenit klasicky raminkovy sterace za ty bezraminkovy nebo jsou na to jiny koncovky na tech ramenech? Citovat
XDanielS Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 jj, to by mě taky zajímalo. Co jsem zběžně koukal, kdyby se vyměnilo celé rameno, neměl by to asi být problém, ne? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.