Sign in to follow this  
Followers 0
Dakaros

Budíky 309 - 309 GTi

6 posts in this topic

Ahoj lidi, předem se omlouvám, jestli se to tady již řešilo a funkce hledat mi toho moc nenašla. V případě, že už se to řešilo, tak vás prosím o link, nebo aspoň klíčové slovo pro vyhledávání.

Jedná se mi asi o následujcí! Dal jsem si do auta budíky z GTička. Všechno se zdá být dobře zapojené, kontrolky sedí, jsou milionkrát hezčí a jestli se mi to povede dotáhnout do konce, tak to bude super.

Jenže nastal první problém a to v tom, že jsem v nádrži měl asi 5-7l benzínu, na původním budíku stav téměř na nule (rezervě) a po přehození je na GTičkovým palivoměru asi půl nádrže. Po ujetí cca 20ti km se rozsvítilo hladový oko (to tedy funguje správně) ale ručička paliva byla někde mezi čtvrtinou a polovinou. Dneska jsem vyjel benzín do poslední mrtě a palivoměr se svítícím okem ukazuje manko nad čtvrtinu nádrže.

Dá se palivoměr nějak kalibrovat? Nebo je ten budík KO!

Další dotaz směřuje k budíku teploty a tlaku oleje, jdou tyto budíky funkčně zprovoznit na motorizaci 1.4i TU3M?? Pokud ano, co je k tomu všechno potřeba, kam se musí natahat kabeláž a co všechno se musí zprovoznit.

Předem mnohokráte děkuji. Dan:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam pocit nekde mezi altikem a starterem. Asi bych to resil nejakou spojkou na olejove hadice se zavitem na cidlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkus tu ručičku sundat,měla by jít silou vytáhnout a pak jí nasadit zpátky na hodnotu,která je v nádrži,taky jsem to tak dělal.:papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jestli se nemejlim tak motory TU nemaj tyhle čidla na teplotu a tlak oleje pro budíky. teda u TU1 na 205 to tak je takže sem tam nakonec nedával přístrojovku z gti protože by bylo složitý ty čidla sehnat a ještě přidělat.:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, nějaký záslepky na motoru jsou. O weekendu to všechno nafotim a dám to sem. Jinak díky za rady. V sobotu zkusim přenastavit tu ručičku palivoměru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.