Jump to content
Sign in to follow this  
Dakaros

Budíky 309 - 309 GTi

Recommended Posts

Ahoj lidi, předem se omlouvám, jestli se to tady již řešilo a funkce hledat mi toho moc nenašla. V případě, že už se to řešilo, tak vás prosím o link, nebo aspoň klíčové slovo pro vyhledávání.

Jedná se mi asi o následujcí! Dal jsem si do auta budíky z GTička. Všechno se zdá být dobře zapojené, kontrolky sedí, jsou milionkrát hezčí a jestli se mi to povede dotáhnout do konce, tak to bude super.

Jenže nastal první problém a to v tom, že jsem v nádrži měl asi 5-7l benzínu, na původním budíku stav téměř na nule (rezervě) a po přehození je na GTičkovým palivoměru asi půl nádrže. Po ujetí cca 20ti km se rozsvítilo hladový oko (to tedy funguje správně) ale ručička paliva byla někde mezi čtvrtinou a polovinou. Dneska jsem vyjel benzín do poslední mrtě a palivoměr se svítícím okem ukazuje manko nad čtvrtinu nádrže.

Dá se palivoměr nějak kalibrovat? Nebo je ten budík KO!

Další dotaz směřuje k budíku teploty a tlaku oleje, jdou tyto budíky funkčně zprovoznit na motorizaci 1.4i TU3M?? Pokud ano, co je k tomu všechno potřeba, kam se musí natahat kabeláž a co všechno se musí zprovoznit.

Předem mnohokráte děkuji. Dan:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkus tu ručičku sundat,měla by jít silou vytáhnout a pak jí nasadit zpátky na hodnotu,která je v nádrži,taky jsem to tak dělal.:papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jestli se nemejlim tak motory TU nemaj tyhle čidla na teplotu a tlak oleje pro budíky. teda u TU1 na 205 to tak je takže sem tam nakonec nedával přístrojovku z gti protože by bylo složitý ty čidla sehnat a ještě přidělat.:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, nějaký záslepky na motoru jsou. O weekendu to všechno nafotim a dám to sem. Jinak díky za rady. V sobotu zkusim přenastavit tu ručičku palivoměru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×