Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 cuká, chcípe


kujon106

Recommended Posts

Takže dneska sem měl v autě jinej ventil (z kámošový 206ky) a dělalo to pořád :( dokonce pak sem zkoušel i ten jeho celej mezi kus se všema čidlama a pořád to samé - cuká a chcípe.

Kabely jsem už předtim taky měnil.

Ten snímač podtlaku to taky nedělá, jelikož jsem ho jednou na zkoušku odpojil, jel bez něj a dělalo to pořád.

Takže jedna z posledních možností je paliv. čerpadlo - vyčistit. Nevíte někdo kde se přesně nachází? Abych to nemusel složitě hledat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Takže jedna z posledních možností je paliv. čerpadlo - vyčistit. Nevíte někdo kde se přesně nachází? Abych to nemusel složitě hledat. Díky

S rozebraným paliv. čerpadlem se tu tuším chlubil Marlin - dával i nějaké fotky, zkus prohledat forum, nebo mu napsat.

EDIT: už jsem to našel, ale asi to nedopadlo nejlépe ;)

[upravil dne 17.6.2007 Kurt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo skus ještě ten palivák....ale nevím...třeba to už zabere...nebo ještě pak zkus ty svíčky...!! to by taky třeba mohlo dělat...!!!:myslim Jo a nedojel si náhodou až na prázdnou nádrž..??to se Ti pak zavzdušní pal. systém a je to taky docela na dlouho...:roll...pak poreferuj, jak si dopadl..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svíčky sem tam měl dvoje, eyquem (nebo jak se to píše) a klasický brisk. na oboje to dělá :( Ještě sem si uvědomil, že když sem je prvně měnil, tak sem nechtíc klíčem urval asi 2mm kousek toho plastovýho držáku svíčkovejch kabelů. Doufám že to nespadlo dovnitř a nědělá to tohle :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska sem byl přímo v Peugeotu Špinar HB a tam mi po diagu bylo řečeno že to dělá ten snímač podtlaku v sání (váha vzduchu), plus to ještě vyhodilo vadnou lambdu. Ale ten servisák řikal že ten snímač tu lambdu ovlivňuje, takže je možný že je špatnej jen on.

[upravil dne 25.6.07 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, budu to měnit, ale ještě předtim sem to chtěl vyzkoušet, jestli to fakt dělá tohle čislo a né lambda. Dneska sem byl za 2lidma, jeden má 206 a druhej 106ku, ale každej má jinej konektor na tý váze vzduchu :(

Já mam přesně tento:

10.3010.JPG

A tak sem se vás chtěl optat, jestli někdo v autě tenhle konektor nemá, pokud možno někde z východních čech a jestli by byl ochotnej mi věnovat půlhodinku svýho času když bych přijel a zkusil v autě ten jeho. Ten dotyčnej by u mě měl pivko nebo dvě :) co řikáte? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

A tak sem se vás chtěl optat, jestli někdo v autě tenhle konektor nemá, pokud možno někde z východních čech a jestli by byl ochotnej mi věnovat půlhodinku svýho času když bych přijel a zkusil v autě ten jeho. Ten dotyčnej by u mě měl pivko nebo dvě :) co řikáte? :)

Bych se ti i podíval, kdybych věděl kam - naveď mě trochu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...