Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak se s tebou (ne)loučím(e) Peugeot Clube!


Neon

Recommended Posts

No já nevím, jestli ji nakonec koupil. Protože jsem se nachomýtl k tomu, jak Trnkoš na Neona čekal, že mu tuhle závodní 406 předá. A tak jsem se obsíral okolo a koukal a měl jsem chytré řeči. Hlavně na to, jak to, že se Honza nestydí prodávat auto s neumytým motorem. Až chudák Trnkoš napřed znejistěl, a pak se celej zblblej odebral odhmyzit motor WAPkou do přilehlé myčky. Načež dokuckal zpět na tři válce, jak si pod tlakem nastříkal vodu do elektriky, a měl velmi antikocouří náladu. Musel jsem rychle vodejet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No já nevím, jestli ji nakonec koupil. Protože jsem se nachomýtl k tomu, jak Trnkoš na Neona čekal, že mu tuhle závodní 406 předá. A tak jsem se obsíral okolo a koukal a měl jsem chytré řeči. Hlavně na to, jak to, že se Honza nestydí prodávat auto s neumytým motorem. Až chudák Trnkoš napřed znejistěl, a pak se celej zblblej odebral odhmyzit motor WAPkou do přilehlé myčky. Načež dokuckal zpět na tři válce, jak si pod tlakem nastříkal vodu do elektriky, a měl velmi antikocouří náladu. Musel jsem rychle vodejet :D

Většinou jsou ale jen vlhký kabely ke svíčkám, tak bych se toho tak nebál.

Ale jak říká Aka, Neon je nějakej tajemnej. Že by fakt někam zmizel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Neon: tak co, uz mas 406? :mrk

2aka: klid, v tramvajce te malokdo pozna a praskne :))

a kdyz uz jsme tak u toho praskani, aka byla spatrena v sobotu vecer na zahradce u stanku s pivem nedaleko letenskeho parku, na nohou brusle, v rukou pullitr a v ustech trapnou vymluvu "ja prijela sportovat" :mrk

(sakra, zase dalsi tema je znicene.... :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nutno podotknout, ze toto zraneni si privodila ve stavu neslucitelnem s ucasti na silnicnim provozu, a proto nepijte nam prosim za volantem, nebo si zpusobite zraneni na bruslich :)

a navic, to zraneni sis zpusobila pri presunu mezi hospodou a popijenim u me na terase... ale budiz Ti k dobru, ze to popijeni prokladas aspon troskou sportu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popijeni u Tebe na terase(ktere bylo pouhym nasledkem zraneni a navic na terase neprobihalo) by vubec nebylo bylo probehlo, kdybych si zraneni neporidila!navic sem se nepohybovala na silnici!!!a ze si mam vzit volant nebylo zmineno v propozicich, jinak bych ho vytahla z pod postele a mohla sem pit za volantem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preci nebudu davat takovy pekny obrazek pod postel!!!nehlede na to, ze az mi zas nekdo postel proskoci ci zlame, obrazek by to neprezil, zatimco volantu to nevadi. a mam pod posteli jen ten volant aby bylo jasno, vic kusu tam neni!a byl to darek, cili ho k tobe stehovat nebudu.....a ted bacha: vzor laskavosti: vozit ho nemusis, dej si ho nad postel k tem mejm fotkam:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...