Jump to content
Sign in to follow this  
Hrac.Dr.m

Velký střešní okno...

Recommended Posts

Ahoj,chystám se pořídit dfalší 205ku akorát místo 5ti dveř budu mít 3 dveř.Ale místo toho nic moc střešního okna má tohle to velký...Chtěl jsem se jen zeptat jaký jsou výhody a nevýhody tohohle okna a jak se to stahuje???Elektro-manuál???

předem moc děkuju za odpovědi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Výhody - jde celé odšoupnout. Nevýhody - když se to po*ere, špatně se to řeší. Nicméně s tím moc problémy nebývají. Šoupe se s tím ručně, žádná elektrika tam není, ale je tam zaveden podtlak z brzdové vývěvy, přes takový zásobník pod čelním sklem vpravo, a při otevírání - odjištění páky - se gumové těsnění toho okna "odcucne", aby se s tím oknem dalo pohnout.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám ho na autě,hlavně si udělej kontrolu těsnění okna.Pokud ho otevřeš,musíš slyšet unikat vzduch a naopak.Když máš otevřený okno a zajistíš západku,musíš vidět jak se těsnící guma nafoukne,pokud odjistíš,musí splasknout.Pokud tohle nefunguje je buď někde prošoupaná ta těsnící guma a nebo špatná vývěva.Pak Ti bude do auta téct.Taky tam teče přes dva šrouby,které mají gumičky pod hlavou,pokud jsou vymačkaný,stejný problém.Tohle se,ale dá bezproblémů opravit.Ta první závada je horší.V zimě okno neochlazuje interiéra nesráží se na něm voda,protože se dá přes něj zašoupnout kryt.Čus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×